Rastgele Yazı

The Third Day Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The Third Day Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

The Third Day Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, HBO Dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, 2.sezon ne zaman, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 14 Eylül 2020’de HBO tarafından yayınlanacak olan Amerikan yapımı mini dizidir. Sky Atlantic ile birlikte hazırlanan mini dizi altı bölümden oluşacak. Her hafta bir bölüm şeklinde yayınlanacak olan yapım, Gizem ve Dram türünde olacak. Felix Barrett ve Dennis Kelly tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Marc Munden ve Philippa Lowthorpe üstlenirken senaryosunu ise Dennis Kelly kaleme aldı. Dizi 15 Eylül 2020’de Sky Atlantic tarafından İngiltere’de yayınlanacak. Her bölümü 1 saatten oluşacak olan dizinin kadrosunda Jude Law, Katherine Waterston, Paddy Considine, Emily Watson, Naomie Harris, John Dagleish, Nico Parker ve Freya Allan gibi isimler yer alıyor. birbiriyle bağlantılı üç hikaye ile üç bölüme ayrılacak. Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanacak.

The Third Day konusu

Dizinin konusu, Altı bölümden oluşan bir mini dizi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yapım, kendini gizemli bir adada bulan Sam’in maceralarını işliyor. Sam zamanla adadaki ritüellere dahil olurken gerçeklikle hayal dünyası arasındaki sınırlar ortadan kalkar. Dennis Kelly ve Felix Barrett’ın yarattığı dizinin başrolünde Jude Law boy gösteriyor. Dizi, gizemli bir adaya farklı zamanlarda gelen bir erkek ve kadının bireysel yolculuklarını anlatıyor.

The Third Day dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Jude Law, Katherine Waterston, Paddy Considine, Emily Watson, Naomie Harris, John Dagleish, Nico Parker ve Freya Allan yer almaktadır.

Jude Law – Sam

Katherine Waterston – Jess
Emily Watson – Mrs Martin

Paddy Considine – Mr Martin
Gianni Calchetti – Effigy
Amer Chadha-Patel – Preacher
Greg Draven – Islander
Mark Lewis Jones – Jason
Richie Lawrie – Islander
Simon Lyshon – Islander
Bernardo Santos – Islander
Freya Allan – Kail
Joe Blakemore – Smiling Boy
Tom Lawrence – Tomo
Börje Lundberg – Professor Mimir

The Third Day yeni bölümleri yayın tarihleri

Dizi her hafta bir bölüm olarak HBO’da yayınlanacak. Bir gün sonra SKY Atlantic tarafından Birleşik Krallık’ta yayınlanacak. Bölümlerin yayın tarihleri şu şekilde:

1.sezon 1.bölüm: 14 Eylül 2020
1.sezon 2.bölüm: 21 Eylül 2020
1.sezon 3.bölüm: 28 Eylül 2020
1.sezon 4.bölüm: 5 Ekim 2020
1.sezon 5.bölüm: 12 Ekim 2020
1.sezon 6.bölüm: 19 Ekim 2020

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*