Sakın Dinleme Film | Konusu | Oyuncuları – Netflix

Sakın Dinleme Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, inceleme, cast, Netflix filmleri, IMDb puanı, kaç yapımı, hangi ülke filmi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

18.11.2020
Sakın Dinleme Film | Konusu | Oyuncuları – Netflix

Sakın Dinleme Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, inceleme, cast, Netflix filmleri, IMDb puanı, kaç yapımı, hangi ülke filmi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

27 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan İspanyol yapımı Netflix orjinal dizisidir. Orjinal adı Voces olan film, Don’t Listen adı ile de biliniyor. Filmin yönetmenliğini Ángel Gómez Hernández üstlenirken, senaryosunu Santiago Díaz, Ángel Gómez Hernández, Víctor Gado ve Juan Moreno birlikte kaleme aldı. Toplam 1 saat 37 dakikadan oluşan film, Gerilim ve korku türünde yer alıyor. Filmin Oyuncu kadrosunda gibi Rodolfo Sancho, Ana Fernández, Ramón Barea, Belén Fabra, Lucas Blas ve Nerea Barros isimler yer alıyor. Film IMDb‘de 6,9‘luk puana sahip oldu.

Sakın Dinleme konusu

Filmin konusu, Küçük yaştaki oğlu yeni evlerinde tuhaf şekilde öldüğünde Daniel bir hayaletin yardım çağrısını duyar ve ünlü bir doğaüstü olay uzmanından yardım ister. Daniel, Sara ve tek oğulları Eric, ülkedeki eski bir eve taşınan mutlu bir ailedir. Ev restoratörleri olarak çalışan Daniel ve Sara, Eric’in evin yakınındaki havuzda ölü bulunduğunda, iş bittikten sonra evi büyük ölçüde değiştirip satmayı planlar. Acıdan kırılan Sara, onunla güçlü bir tartışmanın ardından bir günlüğüne ailesinin yanına taşınırken, Daniel evde tek başına kalır. Ancak, ertesi gece Daniel, Sara’dan özür dilemek için sesli mesaj gönderirken Eric’in sesini cep telefonundan kaydeder. Cevaplar arayan Daniel, elektronik ses olaylarında uzmanlaşmış deneyimli ve tanınmış bir yazar ve doğaüstü araştırmacı olan Germán Redondo ile tanışır. Kızı Ruth ile eve seyahat eden Germán, Daniel’in sesli mesajını analiz ederek, her türlü hayalet eylemi bulmak umuduyla kızılötesi kameralar kurarken, aynı zamanda Ruth, karısının intiharından hâlâ etkilenen babasına yakınlaşmaya çalışır.

Sakın Dinleme oyuncuları ve karakterleri (cast)

Oyuncu kadrosunda Rodolfo Sancho, Ana Fernández, Ramón Barea, Belén Fabra, Lucas Blas ve Nerea Barros gibi isimler yer alıyor.

Rodolfo Sancho – Daniel
Ana Fernández – Ruth
Ramón Barea – Germán
Belén Fabra – Sara
Lucas Blas – Eric
Nerea Barros – Sofia
Beatriz Arjona – Psicóloga
José Bermúdez – Bruja joven
José Luis Lozano – Guardia Civil 1
Rubén Corvo – Guardia Civil 2
Rosa Álvarez – Mujer Pueblo
Álvaro Fontalba – Bruja #1
Aitor Toro – Bruja #2
Javier Botet – Cliente Librería
Viti Suárez – Lucas

Film fragmanı

https://youtube.com/watch?v=5muVyuC2jp8
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle