Britannia Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

Britannia Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

01.09.2020
Britannia Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Britannia Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, dizisi, 2.sezon, kaç sezon, 3.sezon ne zaman, kaç bölüm, izle 2.bölüm, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragman, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Merlin, The Bill ve Atlantis’in yazarlarından Edge of Tomorrow, Black Mass ve Spectre gibi yapımlarda imzası bulunan Richard McBrien ve Jez Butterworth ve Tom Butterworth kardeşlerin kaleme aldığı dizi son zamanların gündeme gelen dizilerinden biri. Yeni sezonu iple çekilen dizinin öne çıkan özelliği dizinin Game of Thrones evrenine benzetilmesi. (Star Wars) yapımcısı olduğu gösteri Vertigo Films ve Neal Street Productions ((Penny Dreadful, Call the Midwife)) şirketleri tarafından üretilen dizinin imdb puanı 6,7.

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin şu ana kadar toplamda 23 bölümü bulunuyor. Amazon Prime dizisi olan aksiyon, dram ve fantastik türündeki dizinin hayranları 3.sezon ne zaman? araması yapmaya başladı bile.

Britannia konusu

Dizi, MS 43 yılında Roma İmparatorluğu döneminde geçmektedir. Roma İmparatorluk Ordusu büyük bir kararlılık ve korku içinde, gizemli topraklar olarak adlandırılan, vahşi savaşçı kadınların ve yeryüzünün güçlerini kontrol edebilen Druidlerin yönettiği Britanya’nın Celtic şehrini yok etmek için geri döner.

Britannia Dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

“The Walking Dead” dizisinde “The Governor/Vali” karakterini canlandıran İngiliz aktör David Morrissey ile birlikte “True Detective”, “Sherlock Holmes” ve “Black Box” dizileri ile bilinen İngiliz aktris Kelly Reilly’in başrolleri paylaşıyor.

Dizide ayrıca Zoë Wanamaker (Mr Selfridge, Harry Potter and the Philosopher’s Stone), Nikolaj Lie Kaas, Liana Cornell, Gershwyn Eustache Jnr (Legends, Fortitude), Mackenzie Crook (Game of Thrones, Almost Human), Barry Ward, Stanley Weber (Borgia, Outlander), Joe Armstrong (Robin Hood, The Village), Fortunato Cerlino (Hannibal), Callie Cooke, Aaron Pierre, Eleanor Worthington-Cox (Cucumber), Ian McDiarmid, Julian Rhind-Tutt, Hugo Speer (The Musketeers), Joseph Harmon ve Annabel Scholey (Medici: Masters of Florence) rol alıyor.

Karakterler;

Mackenzie Crook – Veran
David Morrissey – Aulus
Nikolaj Lie Kaas – Divis
Eleanor Worthington-Cox – Cait
Julian Rhind-Tutt – Phelan
Liana Cornell – Ania
Annabel Scholey – Amena
Gershwyn Eustache Jnr – Vitus
Hugo Speer – Lucius
Barry Ward – Sawyer

Dizi fragmanı

Britannia 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Game of Thrones dizisine benzerliği ile anılan ve 3.sezonu merakla beklenen dizinin yeni sezon müjdesi verildi. Dizinin tarihi henüz belli olmasa da 3.sezonunun 2020 yılı içinde yayınlanması bekleniyor.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.