Rastgele Yazı

The Boys Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

The Boys Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

The Boys, Konusu, Oyuncuları, Karakterleri, 2.sezon ne zaman, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, ekşi, yorum, yorumları, cast, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

The Boys Dizi hakkında

Dizi, 26 Temmuz 2019’da Amazon Prime’da ilk sezonu ile yayınlandı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi, beğeni topladı ve kısa sürede 2.sezon onayını almayı başardı. Bilim Kurgu ve Aksiyon türünde olan yapım, İMDb‘de 156 bin kişi tarafından oylandı ve 8,7’lik puana sahip oldu.

Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor. Garth Ennis’in aynı isimli eserinden uyarlanan Süper kahraman dizisi, Darick Robertson tarafından tasarlandı. Dizi 2.sezonu henüz yayınlanmadan Amazon’dan 3.sezon onayını da aldı. Her bölümü 55-66 dakika arasında değişen dizi, geniş hayran kitlesine sahip olmayı tek sezon ile başardı.

The Boys konusu

The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor.

Karl Urban – Billy Butcher
Jack Quaid – Hughie Campbell
Antony Starr – Homelander
Erin Moriarty – Annie January
Dominique McElligott – Queen Maeve
Jessie T. Usher – A-Train
Laz Alonso – Mother’s Milk
Chace Crawford – The Deep
Tomer Capon – Frenchie
Karen Fukuhara – The Female
Nathan Mitchell – Black Noir
Elisabeth Shue – Madelyn Stillwell
Aya Cash – Stormfront
Cameron Crovetti – Ryan Butcher

Dizi fragmanı

The Boys 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezonu 4 Eylül 2020’de Amazon tarafından yayınlanacak. 4 Eylül’de ilk 3 bölüm yayınlandıktan sonraki bölümler haftada 1 bölüm olarak yayınlanacak. 2.sezon da 8 bölümden oluşuyor. Dizinin 3.sezon onayı aldığını da belirtelim. 3.sezon ile ilgili henüz net bir tarih bulunmuyor.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*