Doom Patrol Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Doom Patrol dizi, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, fragmanı, 2.sezon ne zaman, yeni bölümler, incelemesi, yorumları, cast, kaç sezon, kaç bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Doom Patrol Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Doom Patrol dizi, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, fragmanı, 2.sezon ne zaman, yeni bölümler, 2.sezon 7.bölüm ne zaman, 2.sezon 8.bölüm ne zaman, 2.sezon 9.bölüm, incelemesi, yorumları, cast, kaç sezon, kaç bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 15 Şubat 2019’da yayınlanmaya başlayan DC Comics dizilerinden biridir. Netflix’te yayınlanan Titans dizisinin Spin-off’u olarak ortaya çıkan dizi, ilk sezonu ile beğeni toplamyı başardı. Dizinin yeni sezonu 25 Haziran 2020’de yayınlanmaya başladı. Dizi DC Universe ve HBO Max tarafından yayınlanıyor. İlk sezonu 15 bölümden oluşan dizinin 2.sezonu ise 9 bölümden oluşuyor. Dizinin 2.sezonu 6 Ağustos’ta yayınlanacak sezon finali bölümü ile tamamlanacak. Her bölümü 45-60 dakika arasında değişen dizi Jeremy Carver tarafından tasarlandı. Dizinin başrollerinde ise Diane Guerrero, April Bowlby, Alan Tudyk, Matt Bomer, Brendan Fraser, Timothy Dalton ve Joivan Wade gibi isimler yer alıyor. Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizi, Titans ile bağlantılı olsa da hikayesi ayrı olarak devam etmektedir. Yapım İMDb‘de 8,0 puan alarak sipn-off’u olduğu Titans’tan daha fazla puan (7.8) aldığını da belirtelim.

Doom Patrol konusu

Doom Patrol, Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Doktor Niles Caulder’ın maceralarını konu ediyor. Doom Patrol’ün her bir üyesi onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirdi. Ancak bu kazalar çeşitli yaralar ve görüntü bozukluklarına da neden oldu. Çeşitli eziyetlere maruz kalan, travma yaşayan bu ekip, Şef sayesinde bir araya gelir. Onlar artık yaşanan tuhaf olayları araştırmak ve dünyayı korumak için zorlu bir mücadeleye atılır. Doom Patrol’ün her bir üyesi onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirdi. Ancak bu kazalar çeşitli yaralar ve görüntü bozukluklarına da neden oldu. Çeşitli eziyetlere maruz kalan, travma yaşayan bu ekip, Şef sayesinde bir araya gelir. Onlar artık yaşanan tuhaf olayları araştırmak ve dünyayı korumak için zorlu bir mücadeleye atılır.

Doom Patrol oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin başrollerinde ise Diane Guerrero, April Bowlby, Alan Tudyk, Matt Bomer, Brendan Fraser, Timothy Dalton ve Joivan Wade gibi isimler yer alıyor.

Diane Guerrero – Crazy Jane
April Bowlby – Elasti-Girl
Matt Bomer – Larry Trainor
Brendan Fraser – Cliff Steele
Timothy Dalton – Chief
Riley Shanahan – Robotman
Matthew Zuk – Negative Man
Joivan Wade – Cyborg
Alan Tudyk – Eric Morden
Phil Morris – Silas Stone

Doom Patrol 2.sezon bölüm tarihleri

Dizinin 2.sezonu 25 Haziran 2020 itibari ile her hafta 1 bölüm olarak yayınlanıyor. Dizinin yayınlanmayan kalan bölümlerinin yayın tarihleir ise şu şekilde:

2.sezon 7.bölüm : 23 Temmuz 2020
2.sezon 8.bölüm : 30 Temmuz 2020
2.sezon 9.bölüm : 6 Ağustos 2020

Dizi fragmanı

YORUMLAR