Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

08.10.2021
Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü belgesel dizi, konusu, Netflix Hint Belgesel dizileri, Netflix suç belgeselleri, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü hakkında

8 Ekim 2021′de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Hindistan orijinal içeriği belgesel dizidir. Toplam 4 bölümden oluşan belgesel tarihi ve suç türünde yer alıyor. Bölümleri 45 dakikadan oluşan bu belgesel dizisi, Delhi’deki bir ailenin 11 üyesinin ölümüyle ilgili tüyler ürpertici gerçekleri ve teorileri inceliyor.

IMDb‘de 8,7‘li puana sahip olan yapımın orijinal adı ise House of Secrets: The Burari Deaths‘tır.

Belgesel dizinin yaratıcısı Leena Yadav‘dır.

Burari Vakası: Bir Ailenin Gizemli Ölümü konusu

Belgesel dizinin konusu, İntihar mı, cinayet mi, yoksa başka bir şey mi? Bu belgesel dizisi, Delhi’deki bir ailenin 11 üyesinin ölümüne ilişkin tüyler ürpertici gerçekleri ve teorileri inceliyor.

  1. bölüm konusu : 11 Ceset

Aynı aileden 11 kişinin evlerinde ölü bulunması hem bölgede hem de ülkede sansasyon yaratır. Kafası karışan soruşturma ekibinin cevaplaması gereken birçok soru vardır.

  1. bölüm konusu : 11 Günlük

Soruşturma üzerindeki medya baskısı artarken söylentiler yayılır. Soruşturma ekibinin evde bulduğu 11 adet günlük, rahatsız edici ancak önemli bilgileri açığa çıkarır.

  1. bölüm konusu : 11’in Ötesinde

Ailenin geçmişi incelendiğinde çarpıcı ayrıntılar ve karanlık sırlar ortaya çıkar. Olayın ardından, endişe verici toplumsal sorunlar masaya yatırılır.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR