Cadılar Okulu Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Cadılar Okulu Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

30.09.2020
Cadılar Okulu Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Cadılar Okulu Dizi, konusu, cast, 5.sezon ne zaman, oyuncuları, karakterleri, Netflix dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Cadılar Okulu Dizi hakkında

Dizi, 11 Ocak 2017’de yayınlanmaya başlayan, İngiltere’de yayın yapan CBBC ve Almanya’da yayın yapan ZDF kanallarında yayınlanan İngiliz-Alman ortak yapımı fantastik dizidir. Uluslarası yayıncılığını ise Netflix yapmaktadır. Dizinin orjinal adı ‘The Worst Witch’dır. Daha önceleri yayınlanan aynı adlı dizilerden esinlenilerek ortaya çıkan dizi 4 sezon ve toplam 52 bölümden oluşuyor. Dizinin 4.sezonu Ocak 2020’de yayınlanmaya başladı. Nisan ayında yayınlanan 4.sezon 13. bölüm sezon finali bölümü ile tamamlandı. Dizinin 4.sezonu 1 Ekim 2020’de Netflix Türkiye tarafından da yayınlanacak. Dizinin kadrosunda, Raquel Cassidy, Jenny Richardson, Clare Higgins, Dagny Rollins ve Shauna Shim gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de bin 500’ü aşan kişi tarafından oylandı ve 7,4’lük puana sahip oldu.

Cadılar Okulu Konusu

Dizinin konusu, Mildred Hubble, Maud Spellbody’nin süpürgesini balkonlarına çarptığı ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayana kadar annesi Julie ile sıradan bir hayat yaşar. Maud, Mildred’ı bir dağın tepesine kurulmuş genç cadılar okulu olan Cackle’s Academy ile tanıştırır. Mildred, arkadaş canlısı müdire Bayan Cackle ve korkutucu yardımcısı Bayan Hardbroom’un gözetiminde eğitimine başlar, ancak ne kadar uğraşırsa uğraşsın, büyülerinin kötü bir şekilde yanlış gitme ve kaosa neden olma alışkanlığı vardır. Mildred her zaman En Kötü Cadı mı olacak?

Cadılar Okulu Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Raquel Cassidy, Jenny Richardson, Clare Higgins, Dagny Rollins ve Shauna Shim gibi isimler yer alıyor.

Raquel Cassidy – Miss Hardbroom
Jenny Richardson – Ethel Hallow
Clare Higgins – Miss Cackle
Dagny Rollins – Felicity Foxglove
Shauna Shim – Miss Drill
Tamara Smart – Enid Nightshade
Bella Ramsey – Mildred Hubble
Megan Hughes – Maud Spellbody
Trixie Hyde – Sybil Hallow
Ynez Williams – Beatrice Bunch
Kitty Slack – Clarice Twigg
Wendy Craig – Miss Bat

Cadılar Okulu 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi, Ocak 2020’de CBBC ve ZDF tarafından yayınlanmaya başladı ve Nisan 2020’de tamamlandı. Yapım, 1 Ekim 2020’de 4.sezonu ile Netflix Türkiye tarafından da yayınlanacak. 5.sezon ile ilgili ise henüz belirlenmiş bir tarih bulunmuyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle