Call My Agent (Dizi) | Konusu – Oyuncuları – 4.Sezon

24.08.2020
Call My Agent (Dizi) | Konusu – Oyuncuları – 4.Sezon

Call My Agent dizi konusu, oyuncuları, Menajerimi Arayın, fragman, 4.sezon ne zaman, ekşi, imdb, ay yapım, konu, dizisi, dizisi, wikipedia, netflix, cast, hangi ülkenin, uyarlaması gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Call My Agent Dizi Hakkında

2015 yılında yayın hayatına başlayan Fransız yapımı dizi ülkesinde Dix pour cent ismi ile yayınlanıyor. Ortalama bölüm süresi 52 dakika olan komedi dizisi 2017 yılında 2.sezonunu yayınlarken 2018 yılında 3.sezonunu yayınladı. 2020 yılı içinde de dizinin 4.sezonunun yayınlanması bekleniyor. İmdb puanı 8,3 olan dizi toplamda 24 bölüme sahip.

Antoine Garceau’nun yönetmenliğindeki dizinin yaratıcı ismi Fanny Herrero. Dizinin senaryosunu ise Dominique Besnehard kaleme aldı. Dizinin Türkiye’deki yayıncılığını ise Netflix yapıyor.

Dizinin Amerikan uyarlaması bir yandan çekilirken, ülkemizde de “Menajerimi Ara” ismi ile televizyon dizisine uyarlanacak.

Call My Agent Konusu

Dizi, karısını kaybeden Samuel isimli bir adamın işi için yatırımcı arama sürecindeki yaşadıklarını konu ediyor.

Paris oyunculuk ajansı ASK, mali yıkımla karşı karşıyadır. Şirketin kurucusu Samuel Kerr, Brezilya’daki tatili sırasında ölünce, yeni yatırımcı arayışına girilir. Ajansın menajerleri bu süreçte yıldız müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutabilmek için büyük bir mücadeleye girişir.

Oyuncuları

Camille Cottin – Andréa Martel
Thibault de Montalembert – Mathias Barneville
Grégory Montel – Gabriel Sarda
Fanny Sidney – Camille Valentini
Stéfi Celma – Sofia Leprince
Liliane Rovère – Arlette Azémar
Assaad Bouab – Hicham Janowski
Nicolas Maury – Hervé André-Jezak
Laure Calamy – Noémie Leclerc

Fragman

Call My Agent 4.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen Fransız komedi dizisi Call My Agent’ın 4.sezon için geri sayıma başladı diyebiliriz. Muhtemel koronavirüsten etkilenen diziler arasına giren dizinin 4.sezonu 2020 bitmeden yayınlanması planlanıyor.

YORUMLAR

canlı tv izle