Lucifer 5.Sezon 2.Kısım Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 5.Sezon 2.Kısım Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 5.sezon ne zaman, izle, 2.kısım ne zaman çıkacak, 5.sezon konusu, yorumları, imdb, ekşi, fragman, 1.bölüm, 2.bölüm, 3.bölüm, 4.bölüm, 5.bölüm, 6.bölüm, 7.bölüm, 8.bölüm, 9.bölüm, 2.kısım yayın tarihi, 5.sezon 9.bölüm ne zaman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Lucifer 5.Sezon 2.Kısım Hakkında

Kendi cehenneminin tanrısı olmaktan sıkılan Lucifer’ın cehennemden kaçış hikayesini anlatan Lucifer dizisinin 5.sezon bölümleri yayınlandı. Başrollerinde Tom Ellis ve Lauren German gibi isimlerin yer aldığı Netflix yapımı Suç-drama-fantazi türündeki dizi oldukça sevildi. Hayranlarının 5.sezonu dört gözle beklediği dizinin 5.sezonunun ilk kısım olan 8 bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Haliyle dizinin hayranları “Lucifer 5.sezon 2.kısım ne zaman yayınlanacak?” sorusunu merak etmeye başladı.

Lucifer 5.Sezon Konusu

Tanrının çocuklarından biri olan Lucifer cehennemin tanrısıdır. Cehennem tanrılığından sıkılan Lucifer yani bildiğimiz adıyla şeytan kendi dünyasından kaçarak Los Angeles’a yerleşir. Burada açtığı Lux barda gönlünce yaşayan şeytan fani bir yaşam sürmeye başlar. Ancak babası onun dünyadaki yaşamını kabul etmez ve kardeşlerini Lucifer’ı geri getirmesi için gönderir. Bu döngü oyunlarla devam eder fakat kimse Lucifer’ı yerinden edemez. Ta ki tek sevdiği Dedektif’in (Lauren German) hayatı tehlikeye girene kadar.

4.Sezonda Neler Oldu? Öğrenmek için tıklayın..

5.Sezon Oyuncu Kadrosu

Tom Ellis
Lauren German,
Kevin Alejandro
D.B. Woodside
Lesley-Ann Brandt
Aimee Garcia
Scarlett Estevez
Rachael Harris
Inbar Lavi
Tricia Helfer
Tom Welling
Jeremiah W. Birkett
Pej Vahdat
Michael Gladis

5.Sezon Fragman

Lucifer 5.Sezon 2.Kısım Ne Zaman?

Dizinin 5.sezonu 21 Ağustos 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanmaya başladı. Son sezon olması planlanan dizi Lucifer karakterine hayat veren Tom Ellis ile anlaşma sağlanması üzerine devam kararı aldı. Hal böyle olunca da dizinin senaryosunda bazı değişiklikler yaşandı. Hayranlarının bitmesini istemeyip kampanya başlattığı dizinin 6.sezon onayı alması hayranlarını elbette ki mutlu etti. Dizinin 5.sezonunun 1.kısmı 8 bölüm olarak yayınlandı.
Devam kararı alınan dizide senaryo değişiklikleri nedeni ile kalan 8 bölüm yanı 5.sezon 2.kısım 2020 yılı içinde yayınlanması bekleniyor. Henüz yapımcılarından bir açıklama gelmeyen dizinin hayranlarını çok bekletmeden yeni sezonun gelmesini temenni ediyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR