Camdaki Kız Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Camdaki Kız dizi yorum, dizisi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, yazar, yönetmeni, nerede çekiliyor, Feride, Muz, görüntü yönetmeni, cast, izle, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

09.04.2021
Camdaki Kız Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Camdaki Kız dizi yorum, dizisi yorum, ekşi, imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, yazar, yönetmeni, nerede çekiliyor, Feride, Muz, görüntü yönetmeni, cast, izle, yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Burcu Biricik’in başrolde olduğu son zamanların popüler yazarı Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan dizi Camdaki Kız sonunda yayınlandı. Kanal D’nin yeni gözde dizisinin ilk bölümünü izleyenlerse soluğu sosyal medyada aldı. Birbirinden komik yorumları ile dizide en çok görüntü yönetmeninin eleştirildiği dizi hakkında neler söylenmedi ki? Hadi gelin biraz eğlenelim, işte birbirinden renkli Camdaki Kız dizi yorum ve sosyal medya tepkileri 😀

Camdaki Kız Konusu

Dizinin konusu, Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kanal D

Camdaki Kız Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

https://twitter.com/sasquachead/status/1380216816342073347?s=20
https://twitter.com/Dizizliyorum1/status/1380237723450155011?s=20
https://twitter.com/lavinia_a7/status/1380215277246418946?s=20
https://twitter.com/irmakalayc/status/1380229779375407112?s=20
https://twitter.com/kristaklor/status/1380223138257076229?s=20
https://twitter.com/sadecennuur/status/1380236290709409795?s=20
https://twitter.com/buuseuzunoglu/status/1380215580909768706?s=20

Camdaki Kız Yorum Ekşi Sözlük

budayıcıoğlu ya ölmüş danışanlarının hayatını ortalara döküyor ya da çok sıkı rıza belgeleri imzalatıyor. yoksa şu dönemde çıkan kitaplarından, dizilerinden birinde benim hikayem yer alsa ülkeden kaçırtırdım onu. hem etik değil, hem de kusura bakmayın ama ben bunu paragözce buluyorum.(başka tabirler geldi aklıma ama gg var)

 • schrodingerin mart kedisi

hande ataizi’nin “bilmem ne kaçınılmazsa bilmem ne bilmem ne” repliğinden sonra kanal değiştirdiğim kanal d dizisi. önce günü değişir (bir zamanlar kıbrıs) sonra uzun bir tatile girer sanırım.

 • nettinya

ilk defa bir tv işinde görüntü yönetmeninin bu kada konuşulduğuna tanık oldum… 140 dakika süre de yemez..

 • tubemute

sevdim.. nalan ve sedat mı?? boncuk ve can mı?? 2.’si favorim şimdilik:) gülseren budayıcıoğlu’nun hastalarıyla yaşadığı deneyimler ayrı bir şükür sebebi kendi adıma.. bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum kendisine..

 • ozgur bir deli

ya bu gülseren budayıcıoğlu’ndan gına geldi. kadın hastalardan para almış yetmemiş hastalarının bütün özelini kitap olarak yazmış onlardan parayı almış şimdi de kitapların dizi olarak uyarlanmasından para kırıyor.
yeter ya her kanalda bir tane bu dizilerden.zaten ülkece psikolojimiz bozulmuş birde akşam psikolojisi bozuk insanları izletmeye çalışıyorlar.

 • flightlessbirddd

abicim kamerayı niye sallıyorsunuz?! sarhoş gibi olduk izlerken. zoom a girmiyorum bile. sallamayın yeter. vallahi başım döndü.

 • shura

YORUMLAR

 1. demet dedi ki:

  herşeyi bir kenara bırakın kesinlikle kalkmalı yayından bu nasıl bir dizi bir insana bu kadar eziyet nedir niye yapılır hiçmi insani duygular olmaz

  1. Melike dedi ki:

   Kesinlikle katılıyorum.. Bence de dehşet akıldışı tamamen abartılmış akıl ve ruh hastası tipler bunlar ve akıldışı olaylar. Ekranı iyice çöplüğe cevirdiniz!

 2. Melike dedi ki:

  Bence de kesinlikle yayından kalkmali.. insanların zaten ruhsal durumu berbat bir de bu paragöz ruh doktorunun pardon ruh tacirinin ahlaksızlık eserlerini dayatarak servetlerine servet katıyorsunuz.. toplum bunlara bakıp şükretsin amaç o galiba.. Iyi ki ölüyoruz diye mi sukredicez orası da tümden anlaşılmaz da zaten!

 3. Vicdanlı dedi ki:

  Ben ilk defa bir dizi izlerken kendimi bukadar kötü hissettim. Şu Nalanın annesini elime geçirsem yeminle diri diri maymun suratlı kadının derisini yüzerim. Nalana yaptıklarına inanamıyorum ve kimse karşı gelemiyor. Bu nasıl bir canilik bu insanlık dışı yapılmış bir evlada eziyetten başka birşey değil.Böyle ruh hastası insanları içeri tıkmaları lazım.

 4. Mahmut metin zing dedi ki:

  sen neyin kafasini yasiyosun be kadin bulmussun boyle hsnim hsnimcik kizi basina suruyorsun yazik kixin dirti yara icinde su icirmiyorsun yazik be yazik o kadsr namuduna dudkundun sen niye evlendin

 5. sarı dedi ki:

  lütfen ivedilikle yayından kaldırılsın bide bununla iyce delirtmeyin bizi nedir bu ya bu dizimi sanıyosunuz bu resmrn işkence insanlara

 6. . dedi ki:

  Diziyi bitek ben mi sevdim, tamam Ferideye uyuz oluyorum ama sardı beni

 7. Meltem dedi ki:

  Gerçekten böyle sıkıldığım böyle sinirlendigim bir dizi olmadı. Bir sahneyi 10 saat gosteremezsiniz. 2 buçuk saat gösterim olana kadar 1 saatlik adam gibi çekin. Ve herşeyin abartilip aktarıldığıni düşünüyorum. İzlerken cidden sinirlerimiz bozuldu

 8. Mina dedi ki:

  Bu kadar abartı nedir. Masumlar Aparmanı kırmızı oda camdaki kız. Çok ender seyirciyi mutlu eden sahneler içeriyor. Ddha çok bizlere eziyet mi etmeye çalışıyorlar diye düşünüyorum. Gerçek hikaye abartılmış da iyi yönde yapsanız bu abartıyı olmazmı. Neyin ruh hali bu. Zaten zor ve sıkıntılı günler yaşıyoruz. Ya düzeltilmeli ya da kaldırılmalı. Acayip fanteziler nasıl bir beyin üretiyor bu saçmalıkları. Kitap ta bunlar yok. Anne değil annwsnne olduğunu kızın bir enses çocuğu olduğunu öğrenince hak mı vereceğiz. Abartı abartı

 9. Mahmut metin zing dedi ki:

  ya ALLAH rizasi icin su kadini sedata verinde bide o gorsun ruyasinda bu diziyi izkerken sinirden saclarimi yoluyorum ya

 10. Zeynep dedi ki:

  Her gün bas bas bağırarak kadınların bir nesne olarak kullanılmasına karşı çıkılırken, yasak ilişkilere bu kadar tepki gösterilirken sırf kendi çıkarları uğruna, kadını bir “meta” olarak gösterip bize sunmak ve karşılığında para kazanmak tamamen ahlak dışı bir davranış! Sadece bu da değil, yaşadığımız sosyal çevre ve aile içi sorunlar ve tüm dünyayı sarmış olan koronaya karşı mücadele gösterme çabası psikolojimizi kötü yönde etkilemesi yetmiyormuş gibi bu tür dizileri bizlere sunarak tüm aile içi bireylerin psikolojilerini alt üst etmek çok kötü bir durum. Bunların dışında, oradaki anne zihniyeti ve kızına karşı dünyayı zindana çevirmesi, bizim annelerimizin zihniyetlerini ne yönde etkiliyor ve sonucunda ne tür sorunlar ortaya çıkarıyor orası meçhul! Gün içi yorgunluktan sonra biraz televizyonu açıp dinleneyim derken, böyle iğrenç dizilere rastlanmak midemi bulandırıyor adeta. Kesinlikle kaldırılmasını istiyorum.

 11. Gazel dedi ki:

  Filim baştan aşağıya hasarlı böyle filim yapacağınıza komedi yapın

 12. vida dedi ki:

  Bu harika bir dizi. Bu konu hiçbir Türk dizisinde geçmemiştir. Yönetmeni ve tüm ekibi tebrik ederim. Böylesine önemli bir konuyu gündeme getirmek için gösterdikleri cesaret takdire şayan. Bu sorunlar günümüz toplumunda çok yaygın, ancak birçok yönetmen senaryolarında bunlara değinmekten korkuyor. Umarım bu kadar güzel ve çekici devam eder ve umarım diğer diziler gibi olmaz. Çünkü diğer dizilerde, büyük aşkların yerini önemsiz aşklar ve geçici arzular alırlar ve bu aşka hakarettir. Bu dizi şu ana kadar ilerledi ve bir romandan uyarlandığı için izleyici için oldukça çekici. Umarım yönetmen hasta insanların sevgiyle iyileştirilebileceğini ve ayrıca diziyi çeşitli ve ekstra kişilerin ve çoklu aşkların girişinden koruyabildiğini, böylece izleyicinin daha güzel aşkları, daha güzel tedavileri, oluşumlarını görebilmesi için gösterebileceğini umuyorum. gerçek ve sonsuz aşk, Nalan ve Sedat arasını görün. Tüm gruba tekrar tebrikler. İyi şanslar.

 13. vesile dedi ki:

  dizi diğer diziler gibi ağda gibi uzamaya başladı. iki bölümdür kızın gerdeği işleniyor. ayıp ya. hem kadınlar için aşağılayıcı bir durum. masumlar apartmanı dizisini bu yüzden bıraktım. benim gibi düşünen insanlar çok. lütfen ilgiyi kaybetmeden doğru dürüst işleyin diziyi.

 14. Naz dedi ki:

  Diziyi iyice arabeske bağladılar. Okumuş, kültürlü ve dünyalar güzeli Nalan’a Müslüm dinlettiriyorlar. Hele külhanbeyi tipli tipsiz Hayri’yi Nalan’a nasıl yakıştırıyorlar, o büsbütün saçmalık. Patronunun hamile karısına kötü gözle bakan ahlaksız Hayri’yi bize iyilik, dürüstlük timsali gibi göstermeye çalışıyorlar. Sedat karısını aldattığı için kötü de, Hayri değil mi? Vazgeçin artık bu saçmalıklardan, dizi hızla kan kaybediyor farkında değil misiniz ???

 15. Ramazan duru dedi ki:

  Selam bu camdaki kız dizisi türk ahlak yapısına yakışmıyor şöför evli kadın evli bu dizi bence sakıncalı bence bu tip diziler yayınlanmamalı camdaki kız yayından bence kalkmalı saygılarımla