Camdaki Kız Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kanal D

Camdaki Kız dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Kanal D dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

16.03.2021
Camdaki Kız Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kanal D

Camdaki Kız dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Kanal D dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Nisan 2021’deyayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Kanal D dizisidir. Gülseren Budayıcıoğlu‘nun aynı adlı romanından uyarlanacak olan dizinin yönetmenliğini Nadim Güç yaparken, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alacak. Bölümleri 120 dakikadan oluşacak olan dizinin yapımını OGM Pictures üstleniyor. Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor.

Camdaki Kız konusu

Dizinin konusu, Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda başrolde Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırırken Biricik’e Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu ve Hamza Yazıcı yer alıyor gibi isimler eşlik edecek.

Burcu Biricik – Nalan
Feyyaz Şerifoğlu – Sedat Koroğlu
Hande Ataizi – Canan Yılmaz
Tamer Levent
Nur Sürer
Devrim Yakut
Selma Ergeç
Şerif Erol
Tuğrul Tülek
Nihal Menzil – Hafize
Feri Baycu Güler
Hamza Yazıcı
Merve Polat

Camdaki Kız ne zaman başlayacak?

Dizi 8 Nisan 2021’de Kanal D’de yayınlanmaya başladı.

Camdaki Kızı dizi hangi gün?

Perşembe

Dizi fragmanı

YORUMLAR

  1. Zehra Doyran dedi ki:

    Nur sürer harika bir bayan. O kadar güzel yaşlanmış ki hayran oldum
    Ve oyunculuğu süper. Tebrik ederiz. Bayıldım size.