Cansu Canan Özgen kimdir? Hayatı | Kariyeri | Kitapları

Cansu Canan Özgen kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, yaşı, boyu, kilosu, nereli, burcu, sevgilisi, programları, kitapları, youtube kanalı, Instagram hesabı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

10.01.2021
Cansu Canan Özgen kimdir? Hayatı | Kariyeri | Kitapları

Cansu Canan Özgen kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, yaşı, boyu, kilosu, nereli, burcu, sevgilisi, programları, kitapları, youtube kanalı, Instagram hesabı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Cansu Canan Özgen, 23 Eylül 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Ailesi asıl olarak anne tarafından Erzurum baba tarafından ise Selanik göçmenidir. İlkokul ve ortaokulu okuduktan sonra İstanbul Bayrampaşa Anadolu Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesinde Maden Mühendisliği bölümünde tamamladı. Staj gördüğü sıralarda yeraltına inip 5 hafta orda çalışınca bu işin ona göre olmadığını düşünüp bu işi yapmamaya karar vermiştir. Dialog Anlatım ve İletişim kursunda Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi almıştır. 2015 yılında eski basketbolcu şimdilerde ise basketbol antrenörü olan Erden Eryüz ile evlenmiştir.

Kariyeri

Dialog Anlatım ve İletişim kursunda eğitim gördüğü sıralarda BJK Tv’de stajyer olarak çalışmaya başlamıştır. Stajını tamamladıktan sonra da BJK Tv’de kalarak burada program sunmaya başlamıştır. Aynı zamanda Beşiktaş taraftarı olan Özgen, uzun süre BJK Tv’de görev yaptıktan sonra 2012 yılında Habertürk kanalına transfer olmuştur. Habertürk’te gece spikerliği yapmanın yanı sıra çeşitli konuların tartışıldığı Öteki Gündem isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. 2018 yılına kadar Habertürk’te çalıştıktan sonra 2018 yılında oradan ayrılarak A Haber kanalına geçiş yapmıştır. A Haber’de bir süre hafta sonu haberlerini sunduktan sonra aynı medya grubuna ait A Para kanalına geçiş yapmıştır. Burada Cuma geceleri yayınlanan Gündem Dışı isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. 1 Haziran 2019’da A Para’dan ayrılmış bir süre sonra ise TV8 kanalında çalışmaya başlamıştır.

TV8 ekranlarında 8’de Bugün isimli programı sunmaya başlamıştır. Televizyon ekranlarında program yaptığı sıralarda aynı zamanda Talha Uğurel ve Ramazan Kurtoğlu gibi isimlerle birlikte kitap yazıp yayınlamıştır. Bunun yanında birkaç kitaba da katkıda bulunarak derlemesini üstlenmiştir. Seminerlere ve kitap fuarlarına da konuşmacı olarak katılmıştır.

Cansu Canan Özgen Kitapları

-Osmanlı’nın Şifreleri

-Selçuklu’nun Şifreleri

-Küresel Düzenin Şifreleri

-Türklerin Serüveni

-Türklerin Büyükleri

Cansu Canan Özgen Yaşı

31

Boyu

1,75

Kilosu

60

Instagram hesabı

@cansucanann

Cansu Canan Özgen Evli mi?

Erden Eryüz ile evlidir.

Burcu

Terazi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.