Cansu Canbaz Kimdir? TRT Spor Spikeri

Cansu Canbaz kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, kaç yaşında, nereli, evli mi, instagram hesabı, TRT Spor spikeri, burcu, boyu, kilosu, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

24.08.2023
Cansu Canbaz Kimdir? TRT Spor Spikeri

Cansu Canbaz kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, kaç yaşında, nereli, evli mi, instagram hesabı, TRT Spor spikeri, burcu, boyu, kilosu, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Cansu Canbaz Ankara’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri’nde diksiyon, sunuculuk ve spikerlik eğitimi aldı. 2016 yılında Emrah Efe ile evlendi.

Kariyeri

Üniversite yıllarında CNN Türk kanalında stajyer olarak görev yapmaya başladı. Stajını tamamladıktan sonra TRT Haber’de çalışmaya başlayarak yurtdışında muhabirlik yaptı ve çeşitli röportajlara imza attı. Bunun yanında TRT Haber ekranlarında spor haberlerini de sundu. Ardından TRT Spor’a geçerek Spor Her Yerde programında sunuculuk yaptı, çeşitli konuklar ağırladı. Daha sonra Erdoğan Arıkan ile birlikte Spor Artı programında spor gündemini değerlendirdi.

Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olmasından sonra Spor Artı programında ‘’Mesut Özil Türk Milli takımında oynayabilecek değil mi?’’ sorusu ile gündeme geldi ve gelen tepkiler üzerine ekranlara bir süre ara verdi. Ardından özür dileyerek tekrar görevinin başına geçti. Canbaz, günümüzde TRT Spor’daki görevine hala devam etmekte olup Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Spor Artı programında, Cuma günü ise Spor Her Yerde programında yer almaktadır.

Cansu Canbaz ekşi sözlük yorumları

Kendisinin başına gelen yayın kazasıdır, geçmiş olsun demekten başka yorum yazanlar sanıyorum süper insan. Hayatlarında hiç hata yapmıyorlar. Bir hatasını gördüğünde bir insanı gömmek saçmadır. Twitter’da gördüm 1 milyon insan malum gafı izlemiş. Twitter bildiğin nefret çukuru olmuş. Bu kadının instagram hesabını uzun süredir takip ediyorum spor adına bir şeyler yapmak istiyor kendini geliştirmeye çalıştığını da gözlemliyorum. Bu hatasından ders çıkarabilecek zekasının ve donanımının olduğunu düşünüyorum.

-Bu hanımefendiyi savunmaya gerek yok hatadır yapar. Futbol konuşuyoruz diye 10 yıldır bir masa başında, her hafta her galibiyet sonrası şampiyon ilan edip bir yenilgi sonrası küme düşürülen, hakemden başka bir halt konuşmayan, aptal aptal 3 dk’lık yorumları 3 gün yorumlayan koca koca adamları ağızlarının suyu aka aka izleyen moronlar, siz önce kendi acınacak halinize bakın. Futbolu bırakıp hurda vaziyette, şişko şişko, yağlı saçlarla, 3-5de biz nasiplenelim diyen yalaka futbol eskilerini izleyeceğimize, işini araştırıp, yanlış sunum yapan spikerleri izleriz daha iyi.

Cansu Canbaz Yaşı

Boyu

1.70

Cansu Canbaz Kilosu

56

Cansu Canbaz Nereli

Ankara

Cansu Canbaz Instagram hesabı

@cansucanbaz

Burcu

Oğlak

Cansu Canbaz Evli mi?

Emrah Efe ile evlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle