Carmel: Maria Marta’yı Kim Öldürdü? Belgesel Dizi | Konusu | Yorumları

Carmel: Maria Marta’yı Kim Öldürdü? (Carmel: ¿Quién mató a María Marta?, Carmel: Who Killed Maria Marta)belgesel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, yorum, fragmanı, hangi ülke filmi, kaç yapımı, vizyon tarihi, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

06.11.2020
Carmel: Maria Marta’yı Kim Öldürdü? Belgesel Dizi | Konusu | Yorumları

Carmel: Maria Marta’yı Kim Öldürdü? (Carmel: ¿Quién mató a María Marta?, Carmel: Who Killed Maria Marta) belgesel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Netflix, yorum, fragmanı, hangi ülke filmi, kaç yapımı, vizyon tarihi, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel Dizi hakkında

6 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan toplam 4 bölümden oluşan belgesel dizidir. Arjantin yapımı olan belgesel İspanyolca dilinde. Belgesel dizinin Carmel: ¿Quién mató a María Marta? ancak Carmel: Who Killed Maria Marta adları ile de biliniyor. Bölüm süreleri 56 ila 60 dakika arasında değişen belgesel dizisi, Netflix‘in ilgi çeken suç belgesel serilerinden biri olarak Kasım 2020’de yayına girdi. Mini belgesel dizisi IMDb‘de 8,0‘lık puana sahip oldu.

Carmel: Maria Marta’yı Kim Öldürdü? konusu

Bir kadın küvette ölü bulunur. Küvetin yakınında ise kan birikintisi vardır. Eşi bunun bir kaza olduğunu öne sürse de otopsiden bambaşka bir sonuç çıkar. Arjantin’deki en tartışmalı ceza davalarından biri olan María Marta García Belsunce’nin ölümünü çevreleyen koşulları konu alan belgesel dizisi.

1.bölüm konusu: Yağmurlu Bir Pazar Günü

María Marta evinde ölü bulunduktan sonra ailesi yatak odasında bir ayin düzenler ve bunun bir kaza olduğunu öne sürer. Ancak yapılan otopsi, tam aksini kanıtlar.

2.bölüm konusu: Beş Kurşun ve bir “Zımbırtı”

María Marta neden öldürüldü? Eve giren bir hırsızla mı karşılaştı? Yoksa görev aldığı yardım derneklerinin kirli işlerle bağları olduğunu mu keşfetti?

3.bölüm konusu: Duruşma

María Marta’nın kocası çıkarıldığı mahkemede çelişkili tanık ifadeleri, DNA testi sonuçları ve adli deliller nedeniyle bir yandan aklanırken bir yandan suçlu bulunur.

4.bölüm konusu: Bir Hikâye Anlatmak İçin

Bazıları suçlanan, bazıları tutuklanan, bazılarıysa hapse atılan şüpheli aile fertleri ve komşular olsa da, cinayetin ardındaki gizem bugün bile varlığını koruyor.

Carmel: Maria Marta’yı Kim Öldürdü? röportaj verenler

Carlos Carrascosa – kendisi
Horacio García Belsunce – kendisi
Irene Hurtig – kendisi
John Hurtig – kendisi
Diego Molina Pico – kendisi

YORUMLAR

canlı tv izle