Carnival Row Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Carnival Row Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

13.09.2020
Carnival Row Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Carnival Row Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Amazon dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 30 Ağustos 2019’da yayınlanmaya başlayan Amazon Prime dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi, başrolde yer alan oyuncuları ile yayınladığı günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hollywood’un önemli isimleri arasında yer alan Orlanda Bloom ve Cara Delevingne’nin yer aldığı dizinin kadrosunda Simon McBurney, Tamzin Merchant, David Gyasi, Andrew Gower, Karla Crome, Arty Froushan, Indira Varma, ve Jared Harris gibi isimler yer alıyor. Dizi, IMDb’de 41 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,9’luk performansa sahip oldu. Yayıncı Amazon Prime dizinin 2.sezon onayını verdi. Ancak henüz 2.sezon yayın tarihi ile ilgili net bir tarih bulunmuyor. René Echevarria ve Travis Beacham tarafından yaratılan dizi, Çekya’da çekildi.

Carnival Row konusu

Dizinin konusu, Carnival Row, “vatandaşlar ile artan göçmen nüfusu arasındaki gerilimin artmasıyla birlikte, savaştan parçalanmış vatanlarından kaçan ve şehirde toplanan efsanevi yaratıkları” anlatıyor. Dramanın merkezinde bir dizi çözülmemiş cinayetin soruşturulması var, iktidar çılgınlığı, çözülmemiş aşk ve huzursuz barışın var olduğu her şeyi yiyip bitiren toplumsal düzenlemeler. Bir insan dedektif ve bir peri, bir dizi cinayetin hayal edilemeyen bir canavarı ortaya çıkardığı şehrin huzursuz barışının çöktüğü Viktorya dönemi fantastik dünyasında tehlikeli bir olayı yeniden canlandırır.

Carnival Row oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Orlanda Bloom, Cara Delevingne, Simon McBurney, Tamzin Merchant, David Gyasi, Andrew Gower, Karla Crome ve Arty Froushan yer almaktadır.

Orlando Bloom – Rycroft Philostrate
Cara Delevingne – Vignette Stonemoss
Simon McBurney – Runyan Millworthy
Tamzin Merchant – Imogen Spurnrose

David Gyasi – Agreus Astrayon
Andrew Gower – Ezra Spurnrose
Karla Crome – Tourmaline Larou
Arty Froushan – Jonah Breakspear
Sinead Phelps -Jenila
Indira Varma – Piety Breakspear
Jared Harris – Absalom Breakspear
Jay Ali – Kaine
Jamie Harris – Sergeant Dombey
Tracey Wilkinson – Afissa
Scott Reid – Quill

Carnival Row 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon onayı Amazon Prime tarafından verildi. Ancak henüz net bir tarih yok.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

  1. Telefon askısı dedi ki:

    Diziyi çok beğendim devamı gelir inş. =)

canlı tv izle