Rastgele Yazı

Çatı Katı Aşk Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman?

Çatı Katı Aşk Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman?

Çatı Katı Aşk dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm, ne zaman, hangi kanalda, konusu nedir, Ateş kim, Ayşen kim, Yasemin kim gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Yaz aylarında ön plana çıkması beklenen yapımlardan biri olan dizi, Temmuz’da ekrana gelmeye hazırlanıyor. Mia yapım tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini Barış Yöş üstleniyor. Senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Katrancı’nın kaleme aldığı dizinin başrollerinde ise Furkan Andıç, Ezgi şenler, Nilay Deniz ve Renan Bilek gibi isimler yer alıyor. Kanal D’de yayınlanacak olan dizi, bu yazın iddialı Türk yapımları arasında gösteriliyor.

Çatı Katı Aşk konusu

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarmaya çabalayacak.

Çatı Katı Aşk oyuncuları ve karakterleri

Furkan Andıç – Ateş Avcı
Ezgi Şenler – Ayşen Yılmaz
Yiğit Kirazcı – Demir Yılmaz
Nilay Deniz – Yasemin Çetin
Renan Bilek – Celal Yılmaz
Tülay Günal – Perihan Yılmaz
Erhan Yazıcıoğlu – Asaf Avcı
Ebru Aykaç – Gülriz Avcı
Burak Tamdoğan – Filozof Emin
Pelin Öztekin – Süheyla Durmaz
Bülent Seyran – Şuayip Durmaz
Bedia Ener – Saadet Yılmaz

Dizi fragmanı

Hangi kanalda?

Dizi, Kanal D ekranlarında olacak.

Çatı Katı Aşk ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yayın tarihi 9 Temmuz olarak açıklandı.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*