Celebrity Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

30.06.2023
Celebrity Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Celebrity dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

30 Haziran 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Güney Kore dizisidir. Gerilim, gizem ve drama türünde yer alan dizinin sezonu 12 bölümden oluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini Kim Chul Gyu üstlenirken, senaryosunu Kim Yi Young üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Park Gyu-young, Kang Min-hyuk, Lee Chung-ah, Lee Dong-gun ve Jun Hyo-seong gibi isimler yer alıyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,2‘lik puana sahip oldu.

Celebrity dizi konusu

Dizinin konusu, Şöhret, para ve güç temalı bu dizide bir gecede sosyal medya yıldızına dönüşen Seo A‑ri, fenomenlerin gösterişli dünyasında başarısının ölümcül sonuçlarıyla yüzleşecektir.

Öldüğü sanılan ünlü influencer Seo A-ri, sosyal medyaya geri dönüp ani yükselişinin ve trajik düşünün ardındaki sırları açıklayarak internet dünyasını şoka uğratır.

Influencer’lara yönelik bir menajerlik şirketi, A-ri’de yıldız olma potansiyeli görür. Emniyetten şaşırtıcı bir telefon alan A-ri, gizli bir hayranıyla tekrar bir araya gelir.

Gabin Kulübü tarafından küçük düşürülen A-ri’nin imdadına Jun-kyoung koşar. A-ri’nin kışkırtıcı Instagram paylaşımı, ardı arkası kesilmeyen nefret dolu yorumların fitilini ateşler.

A-ri kendisine zor bir durumda destek olan gizemli takipçisiyle arkadaş olur. A-ri’nin birden ön plana çıkması, Gabin Kulübü üyelerini kızdırır.

Celebrity dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Park Gyu-young, Kang Min-hyuk, Lee Chung-ah, Lee Dong-gun ve Jun Hyo-seong gibi isimler yer alıyor.

Park Gyu-young – Seo Ah Ri
Kang Min-hyuk – Han Joon Kyung
Lee Chung-ah – Yoon Shi Hyun
Lee Dong-gun – Jin Tae Jeon
Jun Hyo-seong – Oh Min Hye
Kim Sung Sik – Ahn Jae Hoon
Han Eu Ddeum – Angela
Kim Soo Oh – Detective

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle