Cennete Hoş Geldiniz 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Yorum Güncel

Cennete Hoş Geldiniz 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

23.04.2023
Cennete Hoş Geldiniz 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Cennete Hoş Geldiniz 3.Sezon ne zaman, olacak mı, Netflix, 2023, izle, ekşi, imdb, yorumu, konusu, oyuncuları, 2.sezon yorum, Netflix, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

6 Mayıs 2022’de Netflix tarafından yayınlanan Netflix İspanya orijinal dizisidir.

İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi dram ve gerilim türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Amaia Aberasturi, Berta Castañé, Albert Baró, Lola Rodríguez, Guillermo Pfening, Begoña Vargas ve Sergio Momo gibi isimler yer alıyor.

İzleyicilerinin büyük ilgiyle izlediği Netflix orijinal içeriği hakkında en çok merak edilenlerden biri 3.sezon olacak mı olacaksa ne zaman soruları oldu. Hadi birlikte göz atalım.

Cennete Hoş Geldiniz Konusu

Dizinin konusu, Bir grup genç, gözlerden uzak bir adada düzenlenen bir partiye katılır. Ancak çok çekici görünen bu cennet, aslında tehlikeli sırlar ve tuzaklarla doludur. Zoa gözlerden uzak bir adadaki özel bir partiye davet edilir ve bu fırsatı kaçırmaz. Ancak adaya vardığında hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Astrid misafirlerini yerleşkeye davet eder ama Aldo hâlâ çok şüphelidir. Evde ise Gabi, ablası Zoa’nın nerede olduğuyla ilgili endişeye kapılır. Zoa ve Ibón adada yakın ilişkiler kurarken África, ev sahipleri hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışır. Aldo kaçış planları yapar. Charly ve Zoa, Aldo’nun ortadan kaybolmasıyla ilgili endişelerini dile getirirler. Bel ise gerçekte ne olduğunu araştırmak için Eloy’dan yardım ister.

Cennete Hoşgeldiniz Konusu Oyuncuları

Cennete Hoş Geldiniz Cast

Amaia Aberasturi – Zoa
Berta Castañé – Gaby

Albert Baró – Aldo
Lola Rodríguez – Maika
Guillermo Pfening – Erik
Begoña Vargas – Bel
Sergio Momo – Nico
Ana Mena – Judit

Berta Vázquez – Claudia
Dariam Coco – Eva
Amaia Salamanca – Astrid
Belinda – África
Irene Dev – Alma

Cennete Hoş Geldiniz 3.Sezon Ne zaman?

İlk sezonu 6 Mayıs 2022 tarihinde çıkan dizi büyük bir ilgi ile izlenmişti. 2.sezonu Nisan 2023 tarihinde çıkan dizinin 3.sezon çalışması ile ilgili maalesef henüz net bir açıklama yapılmadı. Dizi hakkında güncel bilgiler geldikçe yayınlayacağız. Bizi takipte kalın.

Bu içeriği oyla!
[Total: 13 Average: 3.1]
YORUMLAR