Cennete Hoş Geldiniz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

10.05.2022
Cennete Hoş Geldiniz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Cennete Hoş Geldiniz (Bienvenidos a Edén) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Mayıs 2022’de Netflix tarafından yayınlanan Netflix İspanya orijinal dizisidir.

İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi dram ve gerilim türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Amaia Aberasturi, Berta Castañé, Albert Baró, Lola Rodríguez, Guillermo Pfening, Begoña Vargas ve Sergio Momo gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Daniel Benmayor ve Menna Fite üstlenirken, senaryosunu Joaquin Gornz ve Guillermo Lopez kaleme aldı.

Dizinin bölümleri 40 ila 45 dakika arasında değişkenlik gösteriyor.

Dizinin orijinal adı: Bienvenidos a Edén

Yapım IMDb‘de 4,9‘luk puana sahip olabildi.

Cennete Hoş Geldiniz konusu (Spoiler içerebilir)

Dizinin konusu, Bir grup genç, gözlerden uzak bir adada düzenlenen bir partiye katılır. Ancak çok çekici görünen bu cennet, aslında tehlikeli sırlar ve tuzaklarla doludur. Zoa gözlerden uzak bir adadaki özel bir partiye davet edilir ve bu fırsatı kaçırmaz. Ancak adaya vardığında hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Astrid misafirlerini yerleşkeye davet eder ama Aldo hâlâ çok şüphelidir. Evde ise Gabi, ablası Zoa’nın nerede olduğuyla ilgili endişeye kapılır. Zoa ve Ibón adada yakın ilişkiler kurarken África, ev sahipleri hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışır. Aldo kaçış planları yapar. Charly ve Zoa, Aldo’nun ortadan kaybolmasıyla ilgili endişelerini dile getirirler. Bel ise gerçekte ne olduğunu araştırmak için Eloy’dan yardım ister.

Cennete Hoş Geldiniz dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Amaia Aberasturi, Berta Castañé, Albert Baró, Lola Rodríguez, Guillermo Pfening, Begoña Vargas ve Sergio Momo gibi isimler yer alıyor.

Amaia Aberasturi – Zoa
Berta Castañé – Gaby

Albert Baró – Aldo
Lola Rodríguez – Maika
Guillermo Pfening – Erik
Begoña Vargas – Bel
Sergio Momo – Nico
Ana Mena – Judit
Berta Vázquez – Claudia
Dariam Coco – Eva
Amaia Salamanca – Astrid
Belinda – África
Irene Dev – Alma

Dizi Yorumları

Fragmanı

YORUMLAR

  1. Veysel solmaz dedi ki:

    2 sezon ne zmn gelecek çünkü çok güzel bir dizi devamı gelmesi gerek ztn top 10 1 aydan fazla netflix in tek kötü yanı bir dizinin devamını getirmemesi çünkü izleyicin aklında takılan bir ton soru kalıyor arz ederim 2 sezon lütfen gelsin