Cherry Filmi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Cherry film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Apple TV+ Filmleri, fragmanı, Ekşi yorumları, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Cherry Filmi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Cherry film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Apple TV+ Filmleri, fragmanı, Ekşi yorumları, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

12 Mart 2021‘de Apple TV+ tarafından yayınlanacak olan Amerikan yapımı filmdir. Suç ve dram türünde yer alan yapımın toplam süresi 2 saat 20 dakikadan oluşacak. Filmin yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo üstlenirken senaryosunu Jessica Goldberg ve Angela Russo-Otstot kaleme aldı. Film, Nico Walker’ın aynı aldı eserinden uyarlandı. 30-40 milyon dolar arasında bir bütçe ile çekilen film, Apple’ın dijital platformu tarafından yayınlanacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland, Ciara Bravo, Jack Reynor, Michael Rispoli, Jeff Wahlberg ve Forrest Goodluck gibi isimler yer alıyor. Filmin 26 Şubat 2021de sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor.

Ancak ülkemizde Koronavirüs pandemisi nedeniyle sinemalar kapalı olduğu için izlemek mümkün olmayacak.

Cherry filmi konusu,

Filmin konusu, Nico Walker’ın aynı isimli romanından beyaz perdeye aktarılacak olan Cherry, Irak’tan dönen eski bir ordu doktorunun yaşadığı travma sonrası stres bozukluğunu konu ediyor. Amerikan ordusunda doktor olarak çalışan bir adam, sevdiği kadını ardında bırakarak Irak’a göreve gider. Yaşadıkları onda travma sonrası stres bozukluğu yaratınca, genç adamın hayatı hızlı bir düşüşe geçer. Irak’tan dönüp mesleğini bırakan adam, gittikçe daha da dibe batar. Uyuşturucu batağına saplanan adam, epeyce borca girince kurtuluşunu bir bankayı soymakta bulur.

Cherry filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland, Ciara Bravo, Jack Reynor, Michael Rispoli, Jeff Wahlberg ve Forrest Goodluck gibi isimler yer alıyor.

Tom Holland – Cherry
Ciara Bravo – Emily
Jack Reynor – Pills and Coke
Michael Rispoli – Tommy
Jeff Wahlberg – Jimenez
Forrest Goodluck – James Lightfoot
Michael Gandolfini – Cousin Joe
Kyle Harvey – Roy
Pooch Hall – Sgt. Whomever
Damon Wayans Jr. – Drill Sgt. Masters
Thomas Lennon – Father Whomever / Dr. Whomever
Kelli Berglund – Madison Kowalski
Jose Pablo Cantillo – Drill Sgt. Deco
Nicole Forester – Doctor
Jamie Brewer – Shelly
Fionn O’Shea – Arnold
Sam Clemmett – Yuri
Adam Long – Staff Sgt. Greene

Ne zaman vizyonda?

Film 26 Şubat’ta sinemalarda yayınlanacak. 12 Mart 2021 tarihinde ise Apple TV+ tarafından yayınlanacak. Filmin ülkemizde yayıncısı henüz bulunmuyor.

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.