Chocolate Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Chocolate dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı Kdrama 2020, Kore dizileri, fragmanı, izle (초콜릿) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

05.12.2020
Chocolate Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Chocolate dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı Kdrama 2020, Kore dizileri, fragmanı, izle (초콜릿) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

29 Kasım 2019‘da yayınlanmaya başlayan, 2019 yapımı Güney kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan yapım, 18 Ocak 2020’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Dram, Romantik ve Medikal türde yer alan dizi, JTBC tarafından yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Lee Hyung-Min üstlenirken, senaryosunu Lee Kyoung-Hee kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Yoon Kye-Sang, Ha Ji-Won, Jang Seung-Jo, Yoo Teo, Min Jin-Woong, Kang Bu-Ja ve Lee Jae-Ryong gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb’de 8,1‘lik puana sahip oldu. Mydramalist‘te de aynı puana sahip oldu. Dizi Netflix kütüphanesinde de yer alıyor.

Chocolate konusu

Dizinin konusu, soğuk kalpli bir beyin cerrahı ile sevecen bir mutfak şefin etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerini teselli edecek ve birlikte geçmişin sebep olduğu yaraları saracak. Bir beyin cerrahı olan Lee Kang, Hem görünüşü hem de zekâsı ile mükemmel biri gibi görünmesine karşın insanların onunla ilişki kurmasını zorlaştırmaktadır. Geçmişte, okyanusa yakın küçük bir kasabada yaşayan ve bir mutfak şefi olmayı hayal eden saf bir gençti. Ancak yaşadığı bir takım olaydan sonra, rekabetçi bir hayat tarzı yaşamaya başladı. bir mutfak şefi olan Moo Cha-Young, Her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme ile dolanan, sevgi dolu birisidir. Ancak adaletsizliğe karşı olan tahammülsüzlüğünden dolayı nerede bir adaletsizlik görse öfkesini dışarı püskürtmekten çekinmez. Genç bir kızken, okyanusa yakın küçük bir kasabada gittiği küçük bir restoranda genç bir oğlanla tanışır. Ondan aldığı yemekten sonra dünyaca ünlü bir şef olmaya karar verir. Bir beyin cerrahı olan Lee Joon, Kaybetmeye tahammülü olmayan egoist birisidir. Çocukluk yıllarında, Lee Kang (Yoon Kye-Sang) ile aralarında rekabetçi bir ilişki vardı ve ikisi de birer beyin cerrahı olarak tekrar karşılaştıklarında bu rekabet yeniden başlar.

Chocolate oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yoon Kye-Sang, Ha Ji-Won, Jang Seung-Jo, Yoo Teo, Min Jin-Woong, Kang Bu-Ja ve Lee Jae-Ryong gibi isimler yer alıyor.

Yoon Kye-Sang – Lee Kang
Ha Ji-Won – Moon Cha-Young
Jang Seung-Jo – Lee Joon
Yoo Teo – Kwon Min-Sung
Min Jin-Woong – Tae-Yeon
Kang Bu-Ja – Han Yong-Seol
Lee Jae-Ryong – Lee Seung-Hun
Kim Sun-Kyung – Yoon Hye-Mi
Lee Un-Jung – Jeong Su-Hui
Yoon Ye-Hee – Lee Seo-Hoon
Kim Won-Hae – Kwon Hyeon-Seok
Kim Ho-Jung – Han Seon-Ae
Yum Hye-Ran – Ha Yeong-Sil

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle