Çıplak Dizi | Konusu | Oyuncuları – Iphone ile Çekilen İlk Dizi

Çıplak Dizi | Konusu | Oyuncuları –  Iphone ile Çekilen İlk Dizi

Çıplak dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, nerede yayınlanıyor, Iphone ile Çekilen İlk Dizi gibi, 2.sezon ne zaman, Eylül kim, Cem kim, Bulut kim, fragman, izle, Blu tv, aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Can Evrenol tarafından tasarlanan ve 8 bölümden oluşan mini dizi, cesur ve denenmemiş bir yapım olarak Blutv‘de yayınlanacak. İphone ile çekilen ilk dizi olarak tanıtılan dizi, Blutv’de ilk 2 bölümü ile 1 Haziran’da seyircisi ile buluşacak. TN Yapım tarafından tasarlanan dizi, yayınlanan ilk fragmanı ile bile şimdiden gündeme gelebileceğini gösterdi. Can Evrenol’un yönetmenliğini üstlendiği dinin senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol kaleme aldı. Başrollerinde Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir‘in yer aldığı dizinin müziklerini ise Jakuzi, Nova Norda ve Ekin Beril yapıyor. Sadece senaryosu ile değil, müzikleri çekim teknikleri ile de kendinden oldukça söz ettirmesi beklenen dizi, 11 Haziran 2020‘de yayınlanmaya başladı.

Çıplak dizi konusu

Dizi konusu, En büyük hayali para biriktirip Galler’e taşınmak ve yeni bir hayat kurmak olan Eylül, gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olur. Sıradışı fikirleri ile hayallerinde ulaşmak için Eylül, bazen yanlış kararlar alırken, doğruyu öğrenecek, bazen de geri dönülmez hatalara rağmen hayatına devam edecektir.

Çıplak dizi Oyuncuları ve karakterleri

Müge Bayramoğlu – Eylül
Mert Ramazan Demir – Cem
Bora Cengiz – Yiğit
Tarık Emir Tekin – Bulut

Nerede ne zaman yayınlanıyor?

Blutv‘de 11 Haziran’da yayınlanacak olan dizi, ilk 2 bölümü ile seyircisi ile buluşacak, Dizinin gelecek haftalarda da perşembe günleri tek bölüm olarak yayınlanması bekleniyor.

Çıplak Dizi Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR