Ultrastories Belgeseli | Konusu | Yayın Tarihleri

Ultrastories Belgeseli | Konusu | Yayın Tarihleri

Ultrastories belgesel dizi, konusu, takımları, hangi takımlar var, fragmanı, 2.bölüm ne zaman, ne zaman yayınlanıyor, kaç bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Blutv, ilginç belgeselleri ile gündeme gelmeye devame diyor. Anakara Havası, Dijital Flörtleşme, Kolej Havası, Parayı Vuranlar, Sıkılmışlık gibi belgeselleri ile ilginç noktalara dokunan Blutv bu defa yeni bir yapım ile daha abonelerinin karşısına çıktı. Belgeselin bölümleri genel olarak 22 dakika civarında olacak.

Belgesel hakkında

Ultrastories adını taşıyan yeni belgese Türkiye’de taraftarları ile güçlü kalan ve ultra grupları ile ön plana çıkan futbol takımlarının taraftarlarına kulak veriyor. İlk bölümü ile Adana Demirspor ve taraftarlarını ele alan belgesel her hafta farklı takımları gündemine alacak. İlk bölümü 5 Haziran’da yayınlanan belgeselin Cuma günleri Blutv’de yayında olması bekleniyor.

Ultrastories konusu

Blutv’nin yeni belgeseli, “Tribün bir zevktir, bir renktir, bir aşktır.” Futbol coşkusunu en içten yaşayanların gerçek tribün hikayelerinin anlatıldığı Ultrastories, kendini takımlarına adayan taraftar gruplarının geçmişlerine, maç öncesi ritüellerine ve heyecanlarına odaklanıyor.

Ultrastories ne zaman yayınlanıyor?

Her hafta tek bölüm ile ekranlara gelmesi beklenen belgesel Cuma günleri saat 17.00’de yayınlanıyor.

Hangi kulüplerin taraftarları yer alacak?

Belgesel bir çok Futbol kulübünün taraftar grubuna kulak veriyor. Adana Demispor, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Göztepe gibi ekipler yer alacak. Blu tv yapımı ile ilgili bilgi verdiğini de belirtelim. Daha fazla detay edindiğimizde burada okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Belgesel fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR