Cobra Kai 6.sezon olacak mı? Ne zaman?

01.05.2023
Cobra Kai 6.sezon olacak mı? Ne zaman?

Cobra Kai 6.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, gelecek mi, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Cobra Kai 6.sezon hakkında

2018 yılında Youtube Premium tarafından yayınlanmaya başlayan, ardından 2020’de Netflix tarafından yeni sezonu yayınlanan dizidir. Karate Kid‘in fenomen isimlerinin 30 yıl arada sonra yeniden araya geldiği dizi büyük beğeni topladı. Her sezonu büyük merakla beklenen yapım 9 Eylül 2022 tarihinde 5.sezonu ile seyircisi ile yeniden buluştu.

Dizinin 4.sezonu 31 Aralık 2021’de yayınlanmıştı. Dizinin 5.sezonunun bir çırpıda bitiren diziseverler haliyle bu sorunun yanıtını merak etti: Cobra Kai 6.sezon olacak mı? Ne zaman?

Dizinin oyuncu kadrosunda, Ralph Macchio ve William Zabka’nın yanı sıra Xolo Maridueña, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Nicole Brown ve Jacob Bertrand gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDbde 170 bini aşkın oy aldı ve 8,5‘lik puana sahip oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Cobra Kai konusu

Dizinin konusu, “Karate Kid” filmlerinin devamı niteliğindeki bu dizide, hayatlarını değiştiren turnuvadan onlarca yıl sonra Johnny ile Daniel arasındaki rekabet yeniden kızışıyor. 1984 yılında gerçekleşen All Valley Karate Turnuvası’nda yaşananların otuz yıl sonrası anlatılıyor. İki dövüşçü de yıllar içerisinde olgunlaşmış ve farklı hayatlar sürmüştür. Zor zamanlardan geçen Johnny Lawrence, geçmişteki günlerine geri dönebilmek için dövüş okulu Cobra Kai’yi yeniden açar ve yeni öğrencilerini eğitmeye başlar. Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso arasındaki rekabet ise yeniden kızışacaktır.

Cobra Kai oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Ralph Macchio – Daniel LaRusso
William Zabka – Johnny Lawrence
Xolo Maridueña – Miguel Diaz
Courtney Henggeler – Amanda LaRusso
Tanner Buchanan – Robby Keene
Mary Mouser – Samantha LaRusso
Jacob Bertrand – Hawk
Nichole Brown – Aisha
Gianni Decenzo – Demetri
Owen Morgan – Bert
Hannah Kepple – Moon
Martin Kove – John Kreese
Cameron Markeles – Frank
Asher Sheets – Yeni Cobra Kai öğrencisi
Griffin Santopietro – Anthony

Cobra Kai 6.sezon olacak mı? Ne zaman?

Dizinin 5.sezonu 9 Eylül 2022’de yayınlandı. Dizinin yayıncısı Netflix’ten 6.sezon ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ancak dizinin devam etmesi kuvvetle muhtemel gözüküyor.

Dizinin yaratıcısı konu ile ilgili açıklama yapmıştı. Dizinin yaratıcısı Jon Hurwitz ise, dizinin en az altı sezon uzunluğunda olmasını planladığını, ancak sezon sayısının henüz belirlenemediğini söyledi.

Fragmanı

https://youtu.be/Fibqy2MsQW4
YORUMLAR

canlı tv izle