Çok Şüpheli İki Çocuk Kaçırma Hikayesi Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Çok Şüpheli İki Çocuk Kaçırma Hikayesi Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Çok Şüpheli İki Çocuk Kaçırma Hikayesi Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Çok Şüpheli İki Çocuk Kaçırma Hikayesi belgesel dizi, konusu, Ekşi, incelemesi, yorumları, Netflix Suç belgeselleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel dizi hakkında

23 Kasım 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan belgesel dizidir. Toplam 4 bölümde oluşan belgesel, suç türünde yer alıyor. Meksika yapımı olan içeriğin bölümleri 48 ila 45 dakika arasında değişkenlik gösteriyor. Dört bölümlük bu çarpıcı belgesel dizisinin yönetmenliğini Roberto Hernández (“Presumed Guilty”) üstleniyor.

Belgesel dizinin orijinal adı: Reasonable Doubt: A Tale of Two Kidnappings

Çok Şüpheli İki Çocuk Kaçırma Hikayesi konusu

Belgesel dizi konusu, Bir kaçırılma vakasına dönüşen küçük bir kazadan yola çıkan belgesel yönetmeni Roberto Hernández, Meksika’nın çarpık adalet sisteminin ardındaki gerçeği açığa çıkarıyor.

Bir adam kaçırma davasına dönüşen bir çamurluk bükücü, belgeselci Roberto Hernández’in Meksika’nın kusurlu adalet sisteminin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmasına yol açar.

  1. Kaza

Yeni ceza hukuku sisteminin etkilerini araştıran Roberto, Tabasco’da adam kaçırmakla suçlanan ve masum olduklarını iddia eden dört mahkûmla tanışır.

  1. Kaçırma

Mahkûmlar, Roberto’nun ayarladığı avukat Andrés davalarını kabul edince umuda kapılır. Bayan GLP kürsüye çıkar ve şoke edici bir ifade verir.

  1. Suçlama

Mahkûmlar yeni bir suçlamayla karşı karşıya kalırken Roberto, Dr. Worral’ın olay yerini yeniden kurguladığına tanıklık etmeye gönüllü birini bulmak için zamanla yarışır.

  1. Karar

Andrés kamyonetinde yaşadığı korkunç olayı halka açıklamaya karar verir. Son duruşmada kimsenin beklemediği, yürek burkan bir karar verilir.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.