Dark Desire Dizi | Konusu | Oyuncuları |Netflix

14.07.2020
Dark Desire Dizi | Konusu | Oyuncuları |Netflix

Dark Desire dizi, ( Oscuro deseo) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, kaç bölüm, Alma kim, Dario kim, Esteban kim, Rosalba kim, Zoe kim,nerede yayınlanıyor, incelemesi, yorumları gibi aramalarınıza yrorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, 15 Temmuz 2020’de Netflix Türkiye’de yayına girecek. Netflix Meksika orjinal yapımı dizi, gerilim, dram türünde yer alıyor. Meksika yapımı dizinin yayın tarihi 6 Mayıs’ta duyurulmuştu. Epigmenio Ibarra ve Kenya Márquez’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu ise Leticia López Margalli tarafından kalem alındı. Dizinin başrollerinde Maite Perroni, Jorge Poza, Regina Pavón, Alejandro Speitzer ve Erik Hayser gibi isimler yer alıyor. Dizinin orjinal adı Oscuro deseo. İspanyolca olan yapım, Control Z’nin ardından Netflix’in Meksika orjinli ürettiği ve beklenti içerisinde olduğu 2. dizi olması ile ön plana çıkıyor.

Dark Desire konusu

Evli olan Alma, evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak, onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar. Bir kadın, üç erkek… Kurban kim? Fail kim? Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Alma, hukuk öğretmeni olan evli bir kadın. Leonardo ise Alma’nın birçok gerçeği gizleyen yargıç kocası. Zoe, çiftin kızları. Darío ve Esteban ise oyunun içindeki iki özel dedektif.

Dark Desire oyuncuları ve karakterleri (cast)

Maite Perroni, Alejandro Speitzer (“El club”), Erik Hayser (“Ingobernable”) ve Jorge Poza (“Ringo”) gibi isimler dizinin başrollerinde yer alıyor.

Maite Perroni – Alma
Regina Pavón – Zoe
Claudia Pineda – García
Erik Hayser -Esteban
Alejandro Speitzer – Dario
Jorge Poza – Leonardo
Magali Boysselle – Terapeuta
Paulina Matos – Edith
Samantha Orozco – Rosalba

Dizi Fragmanı

YORUMLAR

  1. Berrak dedi ki:

    Dark Desire dizisini yeni bitirdim. Kadın ve genç adamın tutkusu ve aşkını sahici buldum. 10 bölüm gayet iyi gitti sıkılmadan izledim konu güzeldi akış iyiydi karmaşıklığı izleyerek 11 bölümde falan çözebilirsiniz ancak benim algıma göre 18 bölüm de bitti daha erken bitebilirdi diye düşünmekteyim fazla uzamış. Her şey netlik kazandı geçmiş, trajediler, rüyalar, hayaller kafa karıştırabilir ama zamanla anlaşılır izlenmeye değer buldum.

canlı tv izle