Dark Waters |Karanlık Sular Filmi (2019)|Konusu – Oyuncuları – Fragman

02.01.2020
Dark Waters |Karanlık Sular Filmi (2019)|Konusu – Oyuncuları – Fragman

Dark Waters, Karanlık Sular filmi ne zaman vizyona girecek soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Dark Waters, Karanlık Sular filmi konusu, oyuncuları, izle, 2019, diana, imdb, sinema, fragman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Başrollerinde Marvel evreninin Hulk karakteri ile tanıdığımız Mark Ruffalo ve Anne Hathaway’in yer aldığı Drama ve tarih filmi olan Karanlık Sular filmi yakında vizyondaki yerini alacak. Gerçek hayattan esinlenilerek yapılan filmde Dupond Skandalı ele alınacak.

Dark Waters (Karanlık Sular) Filmi Hakkında

Focus Features’i yapımcılığını ve dağıtımını üstlendiği filmin yönetmeni daha önce Far From Home ve I’m Not There gibi filmlerin usta yönetmeni Todd Haynes üstleniyor. Film Nathaniel Rich’in The Lawyer Became Dupont’s Worst Nightmare isimli New York Times makalesinden sinemaya uyarlanmıştır.

Karanlık Sular Filmi Konusu

Dark Waters, dünyanın en büyük şirketlerinden birinin karanlık bir sırrı açığa çıkaran bir avukatın hikayesini konu ediniyor. Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.

Oyuncuları

Filmin ana merkezindeki çevreci avukat Robert Bilott’u Marvel evreninin Hulk’u olarak izlediğimiz Mark Ruffalo canlandırıyor. Ona bu süreçte eşlik eden eşi Sarah Barlage Bilott’u güzel oyuncu Anne Hathaway canlandırıyor. Filmde ayrıca Tim Robbins, Bill Camp, Victor Garber, Mare Winningham, William Jackson Harper ve Bill Pullman gibi sinema ve televizyon dünyasının tanınmış isimleri eşlik ediyor.

Dark Waters (Karanlık Sular) Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Dark Waters filmi konusu, oyuncu kadrosu ve yönetmeni ile Oscar yarışına girebilecek iddialı bir film. Amerika’da 22Kasım’da vizyona giren film ülkemizde 7 Şubat 2020’de vizyona girecek.

Filmin imdb puanı 7,1.

Filmin Fragmanı

*Küçük Kadınlar | Little Women Filmi (2019) Vizyon Tarihi – Fragman

**6 Underground filmi inceleme: Neresi bu Turgistan?

YORUMLAR

canlı tv izle