Derin Kuyu (Deep Well) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları -

Derin Kuyu (Deep Well) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Derin kuyu, Deep Well, film, konusu, oyuncuları, cast, trailer, fragman, ne zaman, vizyon tarihi, trt 2, imdb, ekşi, yorum, yorumları, hangi dil, hangi ülkenin, indir, full hd izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

01.03.2021
Derin Kuyu (Deep Well) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Derin kuyu, Deep Well, film, konusu, oyuncuları, cast, trailer, fragman, ne zaman, vizyon tarihi, trt 2, imdb, ekşi, fragman, yorum, yorumları, hangi dil, hangi ülkenin, indir, full hd izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

Yönetmenliğini ve senaristliğini Zhanabek Zhetiruov‘un yaptığı 2018 yapımı Kazakistan filmidir. Filmde zengin olmak için doğanın dengesini bozduğundan habersiz yaptıkları anlatılıyor. 1 saat 30 dakikadan oluşan film 2017 yılında çekimleri tamamlandı 2018 yılında dünya prömiyerini Fajr International Film Festival ‘i ile yaptı.

Filmin yönetmen ve senaristi olan Zhanabek Zhetiruov birçok uluslararası film festivalinden ödülle dönen bir yönetmendir. Yapımcılığını Bazar Abduldina‘nın üstlendiği filmin müziklerini Seken Turisbekov, Arman Zhaim ikilisi üstlendi.

Filmin dili Kazakça‘dır.

Derin Kuyu film konusu

Kazıcı Ensep, yaptığı işin karşılığını artırmaya ve zengin olmaya karar verir. Gurur ve kibir ruhunu ele geçirir ve emirleri yalnızca zengin ve asil müşterilerden almaktadır. Bu sırada ailesiyle birlikte Khorezm’den taşınan Karakalpak köylerinde görünür.

Karakalpak, küçük bir miktar para karşılığında bozkırdaki en derin kuyuyu kazar ve sonuç olarak, ünü bozkır boyunca yayıldı ve tüm müşteriler yavaş yavaş Ensep’ten ona geçmektedir. Ensep her zaman Karakalpak’tan daha derin bir kuyu kazmak ve adını bir kez daha yüceltmek için bir fırsat arar. Ana fikir, doğanın izinsiz olanın çizgisini aşması durumunda genellikle bir insandan intikam aldığını gösteriyor. Bir kişinin yeteneğinin bir sınırı vardır ve çizginin ötesine ya da aşağısına geçerse onarılamaz bir şey olabileceğini hissetmelidir.

Derin Kuyu Oyuncuları

2018 yapımı Kazak filminin başrollerinde Aldash Shalbayev, Asylkhan Tolepov, Maksat Sabitov ve Aizhan Zhetiru gibi Kazak oyuncular yer alıyor.

Karakterleri

Aldash Shalbayev
Asylkhan Tolepov
Maksat Sabitov
Aizhan Zhetiru

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.