Geçmişin Sırları (After the Wedding) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Geçmişin Sırları, After the Wedding, film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix, Trt2, ekşi, yorum, imdb, fragmanı, izle

01.03.2021
Geçmişin Sırları (After the Wedding) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Geçmişin Sırları, After the Wedding, film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix, Trt2, ekşi, yorum, imdb, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Bert Freundlich’in yönetmen koltuğunda oturduğu 2019 yapımı dram türündeki Amerikan filmidir. Filmin başrollerinde Michelle Williams, Julianne Moore ve Billy Crudup gibi isimler yer alıyor.

1 saat 52 dakikadan oluşan dram türündeki film, Türkiye’de 25 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmişti. Filmin senaryosunu aynı zamanda filmin yönetmeni olan Bert Freundlich ile birlikte Susanne Bier birlikte kaleme aldı.

Film, 2006 yılında “Efter brylluppet” aynı isimle çekilen ve yönetmen ve senaristliğini Susanne Bier’in yaptığı ve başrollerinde Mads Mikkelsen, Sidse Babett Knudsen’in yer aldığı filmin yeniden çekilmiş versiyonudur.

Filmin imdb puanı 6,3′dür.

Geçmişin Sırları konusu

After the Wedding, işletmecisi olduğu yetimhane için bağışçı bulmaya çalışan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Isabel, yıllar önce birçok şeyi ardından bırakarak Hindistan’a yerleşir. Isabel burada bir yetimhanenin işletmesine yardım eder. Hayatını adadığı yetimhanenin koşullarını iyileştirmeye çalışan genç kadının yetimhaneyi ayakta tutabilmek için acil paraya ihtiyacı vardır. Parayı bulmak için New York’a giden Isabel, burada hayatının değişmesine neden olacak olan Theresa ile tanışır. Theresa, zengin, başarılı bir iş kadını, eş ve iyi bir annedir. Yetimhaneye bağış yapmaya hazır olan Theresa’nın küçük bir isteği vardır. Genç anne hafta sonu evlenecek olan kızının düğününe Isabel’in de gelmesini ister. Bu düğün sadece Isabel’in değil onunla beraber birçok kişinin de hayatının değişmesine neden olur.

Geçmişin Sırları oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin başrollerinde daha önce Unutma Beni (Still Alice), İki Kadın Bir Erkek ve Manolya gibi yapımlardan tanıdığımız Julianne Moore yer alıyor. Başrolde ona Marilyn ile Bir Hafta, Aşk ve Küller, Bu Dans Senin gibi yapımlardan tanıyabileceğimiz Michelle Williams eşlik ediyor.

Julianne Moore – Theresa Young
Michelle Williams – Isabel Andersen
Billy Crudup – Oscar Carlson
Abby Quinn – Grace Carlson
Alex Esola – Jonathan
Susan Blackwell – Gwen
Will Chase – Frank
Eisa Davis – Tanya
Azhy Robertson – Otto
Tre Ryder – Theo
Vir Pachisia – Jai
Anjula Bedi – Preena
Kaizad Gandhi – Jacques
Greta Quispe – Cibele
Alex Cranmer – Eddie

Fragman

Yorumları

“türkçeye “geçmişin sırları” ismiyle çevrilmiş olan ve türkiye’de vizyon tarihi 25 ekim 2019 olan film. konusu, mads mikkelsen’in hatrına izlemiş olduğum efter brylluppet’ten alınmış, sanırım cinsiyetler farklı bir tek. enteresan…”

  • new cosmos

“dünya prömiyerini sundance film festivali’nde yapan yönetmenliğini bart freundlich ‘in yaptığı, 2006 yapımı orijinalinden küçük farklar taşıyacak bir yeniden çevrim.”

  • pey akcesi

“sözlükte bu denli ilgiden yoksun olmasına aşırı derecede üzüldüğüm film. arkadaşlar bu film insanın içine oturur. michelle williams’ı hiç bu kadar masum görmemişsinizdir. çok sağlam konusu vardır. izleyin izlettirin.” pulvan

“çok beğendim. hikayeyi işleyiş şekli çok yalın ve bu yalın hal de başka türlü cezbedici.”

  • the drama queen
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.