Didem Arslan Yılmaz Kimdir? Vazgeçme sunucusu

Didem Arslan Yılmaz kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, nereli, kaç yaşında, evli mi, Show Tv, Haber Spikerliği, sunduğu programlar, instagram hesabı, Vazgeçme Programı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

18.01.2021
Didem Arslan Yılmaz Kimdir? Vazgeçme sunucusu

Didem Arslan Yılmaz kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, nereli, kaç yaşında, evli mi, Show Tv, Haber Spikerliği, sunduğu programlar, instagram hesabı, Vazgeçme Programı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Didem Arslan Yılmaz 12 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu.Ailesi asıl olarak Sivas’lıdır. İlkokul ve ortaokulun ardından Kadıköy Kız Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu radyo ve televizyon bölümünde tamamladı.

Kariyeri

Üniversiteden mezun olduktan sonra ilk olarak Eminönü Belediyesinde çalışmaya başladı. Eminönü Belediyesinin halkla ilişkiler bölümünde ve düzenli olarak çıkardığı bir dergisinde görev aldı. 1992 yılında Flash Tv ile medya sektörüne adımını attı. Bir süre Flash Tv’de haber bültenini sunduktan sonra oradan ayrılıp Kanal D’de çalışmaya başladı. Kanal D’de ilk olarak muhabirlik yaptı daha sonra Serdar Cebe ile birlikte Çalar Saat programında hafta sonu haberleri sundu. Kanal D’den ayrıldıktan sonra Star Tv’ye geçerek Uğur Dündar’ın ekibinde yer aldı. Daha sonra Habertürk kanalına transfer olarak burada Haber Sahası programını sunmaya başladı. Bir süre Habertürk’te çalıştıktan sonra oradan ayrılıp kariyerine CNN Türk kanalında devam etti. CNN Türk’te organ nakliyle ilgili haber programları hazırladı. Sağlık Bakanlığı ve CNN Türk işbirliği ile Hayata Bağış isminde organ bağışı kampanyası düzenledi ve bu kampanya büyük etki yarattı.

2007 yılında tekrar Habertürk kanalına dönerek burada 9 yıl boyunca 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı gibi programların sunuculuğu üstlendi. 2016 yılında Habertürk’ten istifa edip tekrar CNN Türk kanalına gitse de kısa bir süre sonra Habertürk’teki görevine geri döndü. 2020 yılına kadar Habertürk’te akşam haberlerini ve Türkiye’nin Nabzı isimli tartışma programını sundu. 2020 yılının Ağustos ayında Habertürk’ten ayrılarak Show Tv’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programını sunmaya başladı. Bu program günümüzde hala devam etmektedir.

Didem Arslan Yılmaz Yaşı

47

Boyu

1.74

Kilosu

64

Didem Arslan Yılmaz Evli mi

Kürşat Yılmaz ile evlidir,Mina adında bir kızı vardır.  

Didem Arslan Yılmaz Instagram hesabı

@arslandidem

Ödülleri

-Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başarı Ödülü-2005

-Türkiye’nin Nabzı- Yılın En İyi Tartışma Programı-2013

-Türkiye’nin Nabzı-TV Haber Etik Ödülü-2014

-Magazin Gazetecileri Derneği-Türkiye’nin Nabzı-2015

Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme programı hakkında

Vazgeçme programı hafta içi her gün Didem Arslan Yılmaz’ın sunumuyla Show Tv’de yayınlanıyor. İnsanların hayat hikayelerinin anlatıldığı bu programda sosyal sorumluluk projesi içinde ihtiyaç sahibi insanlara yardım edilip sorunları çözülmeye çalışılıyor. Aynı zamanda faili meçhul cinayetlerin de açığa kavuşması için çalışmalar yapılıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle