Dilara Gönder Kimdir? Show Haber Sunucusu - Yorum Güncel

Dilara Gönder Kimdir? Show Haber Sunucusu

18.12.2021
Dilara Gönder Kimdir? Show Haber Sunucusu

Dilara Gönder Yalın kimdir, hayatı, biyografisi, kariyeri, nereli, kaç yaşında, yaşı, boyu, kilosu, Instagram hesabı, Show Haber Spikeri, burcu gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’nın Herrenberg şehrinde dünyaya gelmiştir. 7 yaşına kadar Almanya’da ailesiyle birlikte yaşamıştır. Ailesiyle birlikte İzmir’e dönüş yaptıktan sonra İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ne gitmiştir. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünü başarıyla tamamlayarak mezun olmuştur. 26 Aralık 2016 tarihinde Selim Yalın ile evlenmiştir. 1 çocuk annesidir. 2007 yılında Aydın Doğan Vakfı’nın düzenlediği 19. Genç İletişimciler Yarışmasına katıldı. Okul radyosunda yayımlanan bu yarışmada birinci olmuştur. “Dinle Bul” adlı programla yarışmada başarıyı getiren Dilara Gönder Fenerbahçe Tv’de “Music Box “ isimli programla sunuculuk hayatına başlamıştır. Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Kariyeri

Sunuculuk hayatına Fenerbahçe Tv’de “Music Box” adlı programla adım atmıştır. 2007 yılına kadar bu kanalda çalışmaya devam etmiştir. 2007’de LigTv’ye geçmiş ve burada 2.5 yıl çalışmıştır. Daha sonra TRT kanalında
Formula 1 yarışlarını takip etmiş ve önemli röportajlar yapmıştır. 2010 yılında ise NTV Spor’a geçiş yapmıştır. 2014 yılında Kanal D ekranlarındaki “Ne Diyosuun” adlı dizide oyunculuk yapmıştır. Bu dizideki rolü Dilara Gönder’in ilk oyunculuk deneyimi olmuştur. Star Tv’de “ Sil Baştan” dizisinde Gizem Derili karakterine hayat vermiştir. Şuan Show Tv Ana Haber’de izleyicilerinin karşısında yer almaktadır.

Dilara Gönder Yaşı

38

Dilara Gönder Boyu

1.69 cm

Kilosu

56 kg

Dilara Gönder Nereli

Almanya

Burcu

İkizler

Instagram hesabı

@dilaragondery

Programları

2014 – Sil Baştan
2014 – Ne Diyosuun
2021 – Show Tv Ana Haber Bülteni

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.