Doğa Karakaş Kimdir? Dönence dizisi Rüzgar kimdir?

11.07.2023
Doğa Karakaş Kimdir? Dönence dizisi Rüzgar kimdir?

Doğa Karakaş kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, yaşı, boyu, kilosu, Dönence dizisi Rüzgar, instagram hesabı, sevgilisi, gibi aramalarınıza sitemizde yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Genç oyuncu 2002 yılında dünyaya geldi. Oynadığı ilk dizi 2017 yılında yayınlanan Böyle Bitmesin adlı dizidir. Bu dizide Fatih karakterine hayat vermiştir. Genç oyuncu Dönence dizisinin seyircisi tarafından merak edildi. Çocukluğundan bu yana tiyatro ile ilgilenen genç oyuncu, aynı zamanda Cemrehan Karakaş’ın da eşidir.

Kariyeri

Daha önce bir çok tiyatro oyununda sahne alan genç isim, ikinci kez bir dizi ile televizyon yapımında yer alıyor. Böyle Bitmesin adlı dizide 2017 yılında Fatih karakteri ile beyaz cama merhaba diyen genç isim, 20*23 yılında yaz dizisi olan Dönence adlı dizide Rüzgar karakterine hayat veriyor. Çukur dizisinde de rol alan genç isim 4N1K adlı dizide de küçük roller üstlenmiştir.

Dönence dizisi Rüzgar karakteri

Rüzgar (17) özel gereksinimi olan bir gençtir. Sahip olduğu tek ailesi, her anında onun yanında olan ve birlikte olmaktan keyif aldığı ağabeyi Özgür’dür. Rüzgar, sempatik ve sıcakkanlı oluşuyla kasaba halkının gözdesidir. Özgür, onunla ilgili sırrı öğrenmesiyle birlikte Rüzgar’ı neler beklemektedir?

Oynadığı dizi ve filmler

Dönence – Rüzgar
Böyle Bitmesin – (Fatih)
Çukur
4N1K
Yalancı – (Ayaz)

Doğa Karakaş Yaşı

21 yaşında

Boyu

Kilosu

Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@doga.karakas

Twitter hesabı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle