Dom Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Dizileri

Dom dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Amazon Prime Video dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dom Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Dizileri

Dom dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Amazon Prime Video dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

10 Mayıs 2021‘de ilk bölümü yayınlanan 4 Haziran’da ise sezonun tamamı yayınlanan 2021 yapımı yeni Amazon Prime Video dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan yapım, suç ve dram türünde yer alıyor. Yönetmenliğini Breno Silviera‘nın yaptığı yapımın senaryosunu Higia İkeda ve Fabio Mendes gibi isimler kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Gabriel Leone, Flávio Tolezani, Filipe Bragança, Raquel Villar ve Mariana Cerrone gibi isimler yer alıyor. Brezilya yapımı olan dizi, Rio de Janerio‘de çekildi ve dili Portekizce. Yapım IMDb‘de 6,9’luk puana sahip oldu.

Dom dizi konusu

Dizinin konusu, Dom, Rio de Janeiro’nun orta sınıfından yakışıklı bir çocuk olan ve gençlik yıllarında kokainle tanışan ve onu 2000’lerin başında Rio’daki magazin dergilerine hükmeden bir suç çetesinin lideri olma yoluna sokan Pedro’nun hikayesini anlatıyor: Pedro Dom. Aksiyon, macera ve dram arasında gidip gelen Dom, Pedro’nun bir genç olarak denizin dibinde bir keşif yapan, yetkililere bildiren ve polis istihbarat servisine katılan babası Victor Dantas’ı da takip ediyor. Dizi, her ikisi de doğru ve yanlış arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran durumlarla karşı karşıya kalırken, genellikle birbirini yansıtan ve tamamlayan zıt hayatlar yaşayan baba ve oğulun yolculuğunu gösteriyor.

Dom dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Gabriel Leone, Flávio Tolezani, Filipe Bragança, Raquel Villar ve Mariana Cerrone gibi isimler yer alıyor.

Gabriel Leone – Pedro Dom
Flávio Tolezani – Victor Dantas
Filipe Bragança – Victor Dantas (genç)
Raquel Villar – Jasmin
Mariana Cerrone – Laura
Digão Ribeiro – Ármario
Laila Garin – Marisa
Isabella Santoni – Viviane
Wilson Rabelo – Arcanjo
Ramon Francisco – Lico
Roberto Birindelli – Paulo
Paulo de Melo – Biriba

Dizi yorumları

yarın yayınlanacak amazon kartel dizisi. fragmanı… tabii ki yaptığı neredeyse her dizi acayip iyi çıkan amazon us yapımı değil çoğu işi mehhh olan uluslararası amazon yapımlarından biri. el candidato gibi güzel gözüken ama birkaç bölümden sonra yarıda bırakıp bir daha dönmeye gerek duymadığım dizilerden biri çıkacaktır muhtemelen. ama ilk bölüme bakılır gibi.

  • Don Drapper / Ekşi Sözlük

Uyuşturucular, Latin Amerika ve düzgün görünümlü üretim tasarımı beklentiyi artırdı ancak seri biraz yükseliyor.

  • abhiney-singh / IMDb

İlk bölümün sonunda bir sonraki bölüme başlayamadım.
Dikkatimi çekmedi. Karakterler basit ve tahmin edilebilir.
Konusu neredeyse ilginç ama biraz sönük.

  • steve-valliere / IMDb

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.