Dota Dragon's Blood Anime Dizi | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

Dota Dragon’s Blood Anime Dizi | Konusu | Netflix

18.01.2022
Dota Dragon’s Blood Anime Dizi | Konusu | Netflix

Dota: Dragon’s Blood anime dizi, konusu, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, 3.sezon ne zaman, Netflix anime dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Anime dizi hakkında

25 Mart 2021’de ilk sezonu ile yayınlanan Netflix orijinali anime dizidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin 2.sezonu da 8 bölümden oluşuyor. Dota 2 adlı oyundan uyarlanan dizinin bölümleri 26 ila 28 dakika arasında değişkenlik gösteriyor.

Dizinin yaratıcılığını Ashley Edward Miller üstlenirken, senaryosunu da Ashley Edward Miller, Steven Melching, Ashley Halloran, Mitch Iverson ve Amy Chu gibi isimler üstlendi.

IMDb‘de 15 bini aşkın oy alan anime dizi 7,9‘luk puana sahip oldu.

Dota Dragon’s Blood konusu

Anime dizi konusu, Çevrimiçi bir oyundan uyarlanan bu epik fantezide, aklı karışık ancak cesur bir Ejderha Şövalyesi ölümcül bir iblisi durdurmak için ejderha gücünü kullanmak zorundadır. Çok az şey hatırlayan Davion’a yardım eden Mirana ve Marci, Karaborsa’ya gider. Tükürdüğü yüzükle kendini ele veren Davion’un içindeki canavar ortaya çıkar. Ejderha Şövalyesi ve nilüfer hırsızı, gördükleri rüyaların etkisindedir. Fymryn, büyücüsünü aramaya gider. Tehlikeli bir yol Mirana’yı alçak gönüllü olmaya zorlar. Korku bir tanrıçayı davet eder. Yanıt bulmak için gittiği usta şövalye Davion’a saldırır. Fymryn’in kurtarıcısı savaşmaya hazır, güçlü bir tanrıçayla karşı karşıya gelir.

Dota Dragon’s Blood seslendirenleri ve karakterleri (Cast)

Anime dizide seslendirenler ve seslendirdikleri karakterler şöyle:

Yuri Lowenthal – Davion
Lara Pulver – Princess Mirana
Tony Todd – Slyrak the Ember Eldwyrm
Troy Baker – Invoker
Josh Keaton – Bram
Kari Wahlgren – Luna
Alix Wilton Regan – Selemene
Freya Tingley – Fymryn
Stephanie Jacobsen – Drysi
Anson Mount – Kaden
JB Blanc – Terrorblade

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR