Duran 9.bölüm ne zaman yayınlanacak? GAİN

23.02.2022
Duran 9.bölüm ne zaman yayınlanacak? GAİN

Duran 9.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, GAİN Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Duran 9.bölüm hakkında

11 Ocak 2022’de Gain Medya tarafından yayınlanmaya başlayan olan Gain orijinal dizisidir.

Bölümleri 45 dakikadan oluşacak olan dizi toplam 9 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut üstlenirken, senaryosunu da yine Yunus Ozan Korkut kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda İlyas Salman, Bahar Şahin ve Oktay Çubuk’un yanı sıra, Erdem Şenocak, Nil Keser, Burak Can Doğan, Batuhan Gelener, Zen-G, Mehmet Bozdoğan, Ozan Buz, Lorin Merhart ve Cem Söküt gibi isimler yer alıyor.

Dizinin ilk 8 bölümünü izleyen Gain aboneleri aklındaki soru ise Duran 9.bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu oldu. Dizinin 9. bölümü 1 Mart 2022’de Gain Medya‘da yayında olacak.

Duran dizi konusu

Dizinin konusu, Celal ve Mustafa’nın ortak amacı bir yolunu bulup yaşadıkları varoş mahalleden bir an önce kurtulmaktır. Duran (Oktay Çubuk), Muay Thai turnuvasını kazanmak, varlıklı ve ünlü bir dövüşçü olmak ister. Celal (Burak Can Doğan) başarısız denemelerinin ardından bir rap bestesi üstüne çalışmaya başlar. Mustafa (Batuhan Gelener) ise mahallenin nüfuz sahibi çetesine kapağı atmaya çalışır. Altın Eldivenler spor salonunun sahibi eski şampiyon boksör Hakkı (İlyas Salman) için de yaklaşmakta olan turnuva mahallenin nüfuzlu abisi Sedat’a (Erdem Şenocak) olan borçlarından kurtulmak için de tek fırsattır. Hakkı’nın yıllardır görmediği Almanya’da yaşayan torunu Aslı’nın (Bahar Şahin) çalıntı bir elmasla çıkagelmesi ve sonrasında bir kaza sonucu elması kaybetmesi mahalledeki dengeleri altüst eder.

Duran – 1. bölüm konusu

Tek hayali turnuvaya katılmak olan Duran, hayalinden oldukça uzaktadır. Celal ve Mustafa çok önemli ve bir o kadar da riskli bir işin peşindedir. Gecenin karanlığında yaşanan bir çarpışma ise her şeyin başlangıcı olacaktır.

Duran – 2. bölüm konusu

Gizemli bir kadın, işleri berbat etmenin kıyısından dönen üçlü ve kaptırılan bir araba.
Mecburen ziyaret edilen eski ‘dost’ her şeyi düzeltecek mi yoksa işler iyice sarpa mı saracak?

Duran – 3. bölüm konusu

Aslı çantasına, Duran hayaline kavuşabilecek mi? Üçlünün geri aldığı araba, herkese ayrı bir sürpriz getirir. Hayallere giden yolda sevdiklerine ihanet etmek normal midir?

Duran – 4. Bölüm konusu

Aslı tehlikenin kıyısında dolanırken Duran ve Adem arasındaki gerilim iyice artar. Peki ama kim av, kim avcıdır? Pembe rüyayla pembe kabus arasındaki ince çizgiye hoş geldiniz.

Duran – 5. Bölüm konusu

Beş Telsiz’de savaş zamanı! Sedat’ın yaptığı iyilik üzerine Duran kendini çok farklı bir yolda bulur. Aslı arkasında bıraktıklarıyla yüz yüze gelir. Dilan gerçeklerle yüzleşince bu, bardağı taşıran son damla olur.

Duran – 6. Bölüm konusu

Pembe Rüya’nın peşinde koşan Niko’nun karşısında Sedat, onun yakasında ise Adem bilmecesi vardır. Dilan’ın doğum günü için partileyen çete, gecenin sonunda hiç tahmin etmedikleri bir sürprizle karşılaşır.

Duran – 7. Bölüm konusu

Şimdi yumruklar konuşacak! Duran canla başla maçlarına hazırlanırken Hakkı hocanın galibiyet için farklı stratejileri vardır. Öte yandan sırlar ve hisler arasında sıkışan ekipte ipler kopma noktasına gelmiştir.

Duran – 8. Bölüm konusu

Mahmut’un Adem gerçeğini öğrenmesi Sedat için kartların yeniden dağıtılmasına neden olur. Final maçı arifesinde herkesin maskesi düşmeye çok yakındır. İki boksör, hırslı yumruklar, büyük bir bahis. Peki kim kazanacak?

Duran dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, İlyas Salman ile birlikte son dönemde yıldızı parlayan genç oyunculardan Bahar Şahin ve Oktay Çubuk’un yanı sıra, Erdem Şenocak, Nil Keser, Burak Can Doğan, Batuhan Gelener, Zen-G, Mehmet Bozdoğan, Ozan Buz, Lorin Merhart ve Cem Söküt gibi isimler yer alıyor.

Bahar Şahin – Aslı
Oktay Çubuk – Duran
İlyas Salman – Hakkı
Erdem Şenocak – Sedat
Nil Keser,
Burak Can Doğan – Celal
Batuhan Gelener – Mustafa
Zen-G,
Mehmet Bozdoğan,
Ozan Buz,
Lorin Merhart,
Cem Söküt

Duran 9.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 9. bölümü 1 Mart 2022’de Gain Medya‘da yayında olacak.

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle