Dystopia (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Dystopia (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Dystopia (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

02.07.2021
Dystopia (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Dystopia (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Haziran 2021‘de İskandinav dijital platformu Viaplay tarafından yayınlanan İsveç dizisidir. 2019 yılında aynı isimli Birleşik Krallık dizisi ile karıştırılan dizi 2021 yılında çıkan yeni yapımlardan biridir. Dizinin yönetmenliğini Richard Jarnhed üstlenirken, senaryosunu Linn Möller, Richard Jarnhed ve Joel Forsell gibi isimler üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosunda Björn Lundqvist, Odin Romanus, Lola Zackow, Madeleine Martin ve Maja Rung gibi isimler yer alıyor. İsveççe olan dizi, korku türünde yer alıyor. İlk sezonu 8 bölümden oluşan yapım IMDb‘de 2 bine yakın kullanıcı tarafından oylandı ve 8,6‘lık puana sahip oldu.

Dystopia konusu

Dizinin konusu, İsveçli Grup, fiziksel ve zihinsel sınırlarını zorlamak ve canlı bir rol oynamak için vahşi doğanın derinliklerinde terk edilmiş bir fabrikaya giriyor. Oyun, her birinde karanlık güçleri uyandıran bir dizi gizem ortaya çıktığında ciddileşir. İsveçli Grup, fiziksel ve zihinsel sınırlarını zorlamak için canlı bir rol oynamak için vahşi doğanın derinliklerinde terk edilmiş bir fabrikaya giriyor. Oyun, her birinde karanlık güçleri uyandıran bir dizi gizem ortaya çıktığında ciddileşir.

Dystopia oyuncu kadrosu ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Björn Lundqvist, Odin Romanus, Lola Zackow, Madeleine Martin ve Maja Rung gibi isimler yer alıyor.

Björn Lundqvist – Frippe
Odin Romanus – Neo
Lola Zackow – Domenica
Madeleine Martin – Tess
Maja Rung – Chrissy
Johan Hafezi – Leo
Erik Bolin – Zacke
Happy Jankell – Frida
Erika Cardenas Hedenberg – Jennifer
Jonathan Harboe – Paolo
Johan Hedenberg – Harry

Dizi yorumları

2021 isveç yapımı dizi. kategori olarak korku demişler ama güldürmeyin insanı. diziyi özetlersem efendim isveç’te vaktinde bir fabrikada deneyler yapıyorlar, araştırdıkları gaz mıdır nedir işte kontamine oluyor ölüyorlar falan filan. yıllar sonra bir grup larp oyuncusu burada oyun düzenliyor. provalarda sürekli jeneratör bozulunca akıllı bıdık organizasyoncu gidip fabrikanın jeneratörünü çalıştırıyor. herhalde orada bulunmalarının yasal olmadığını söylememe gerek yok. vay efendim sen misin çalıştıran bunlar koca tesise enerji verince elektrik iletimi ile gezinen bir ruh var. yani şimdilik 2 bölüm izledim tahminlerim var bu ruh hakkında da dur bakalım. o sırada metali tutan birisinin içine giriveriyor (şaka yapmıyorum). sevgili isveçli abilerim çok mu aradınız bu senaryoyu? sevgili okuyan arkadaşım eğer ” yahu nasıl bir diziymiş bir okuyayım yorumları” diye buraya geldiysen diğer seçeneklere yönelmelisin. henüz bitirmesem de 2 bölüm bu saçmalık için ciddi zaman kaybı. olmamış bizimle deyılsın! benim diziye puanım (evet tamamlanmamış bir dizi , adil değil) 3,1/10. puanladıktan sonra imdb ye bakayım kaç vermiş dedim. 8,3/10 vermiş evet yanlış okumadınız. ey sevgili imdb saçmalama istersen. püüüğ! 3,1 bile fazla da o kadar emek dedim… izlerseniz iyi seyirler ama bence izlemeyin.

  • tirivirisler / Ekşi Sözlük

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.