Elif Ceren Balıkçı Kimdir? Kırmızı Oda Esra

Elif Ceren Balıkçı kimdir, kaç yaşında, bez bebek, annesi, boy, kaç yaşında, boy, kilo, babası, oynadığı diziler, kırgın çiçekler, bez bebek rolü, instagram, filmler ve tv şovları, estetik var mı, Kırgın Çiçekler Sedef, Kırmızı Oda Esra kim, Kırmızı Oda son bölüm oyuncuları, Kırmızı Oda yeni oyuncuları, öğretmen, Kırmızı Oda oyuncuları, estetik, Gülay Balıkçı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

11.12.2020
Elif Ceren Balıkçı Kimdir? Kırmızı Oda Esra

Elif Ceren Balıkçı kimdir, kaç yaşında, bez bebek, annesi, boy, kaç yaşında, boy, kilo, babası, oynadığı diziler, kırgın çiçekler, bez bebek rolü, instagram, filmler ve tv şovları, imdb, estetik var mı, Kırgın Çiçekler Sedef, Kırmızı Oda Esra kim, Kırmızı Oda son bölüm oyuncuları, Kırmızı Oda yeni oyuncuları, öğretmen, Kırmızı Oda oyuncuları, estetik, Gülay Balıkçı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Elif Ceren Balıkçı Kimdir?

Çocuk yaşlarda Bez Bebek dizisindeki rolü ile dikkat çeken genç oyuncu şimdilerde yeniden ekranlarda boy göstermeye başladı. TV 8 ekranlarında yayınlanan ve populer olan Kırmızı Oda dizisi Esra karakterine hayat veren genç oyuncu 9 Nisan 1999 yılında Avusturya’da dünyaya geldi. Annesi Gülay Balıkçı’yı 2019 yılında kaybetti.

Kariyeri

Oyunculuğa çocuk yaşta başlayan Balıkçı, bir kısa film olan Kayıp Prenses isimli dizisinde Eli isimli rolde yer alması ile başladı. Daha sonra Sonsuz Bir Aşk isimli dizide rol aldı. Ardından en çok tanındığı rolü Bez Bebek Pompi rolü oldu. 2008 yılında yayınlanan dizi 2 sezon sürdü ve döneminin en çok izlenen çocuk dizisi oldu. Ardından 2010 yılında Kayı Madalyon isimli televizyon dizisinde Merve Işık karakterine hayat verdi.

2012 yılına geldiğinde kısa bir tv dizisi olan Zil Çalınca’da Merve karakterine hayat veren genç oyuncu bu diziden bir yıl sonra başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı Merhamet dizisinde Özgü Namal’ın küçüklüğü olan Narin karakterine hayat verdi.

2014 yılında Bana Artık Hicran De dizisinde Özlem karakterini canlandıran oyuncu aynı yıl Özge Özprinççi ve Sarp Apak’ın başrolde olduğu Karışık Kaset filminde Banu karakterine hayat verdi.

2015 yılında Sonsuz Aşk, 2016 yılında Göç Zamanı, Filinta gibi yapımlarda adından söz ettirdi. En çok bilinen rolü ile Kırgın Çiçekler dizisindeki Sedef rolü oldu. Sedef rolü ile 2 yıl boyunca ekranlarda kaldı.

2020 yılında ise başrolünde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu’nun rol aldığı dizi Öğretmen de Mevsim karakterini canlandırdı. Dizi reyting nedeni ile iptal edildi. Ardından Balıkçı, TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda Esra karakterine hayat vermeye başladı.

Elif Ceren Balıkçı Kaç Yaşında? Yaşı

21

Boy

1,63

Kilo

Bilinmiyor

Elif Ceren Balıkçı Instagram Hesabı

@elifcerenbalikci

Sevgilisi

Bilinmiyor

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2008 – Bez Bebek – Pompi
2010 – Kayıp Prenses – Eli
2012 – Zil Çalınca – Merve
2013 – Merhamet – Genç Narin
2014 – Bana Artık Hicran De
2014 – Karışık Kaset – film – Banu
2015 – Sonsuz Bir Aşk – Dicle
2016 – Göç Zamanı – Sedef
2016 – Filinta – Gonca
2016 – Kırgın Çiçekler – Sedef
2020 – Öğretmen – Mevsim
2020 – Kırmızı Oda – Esra

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle