Rastgele Yazı

Kırmızı Oda Dizi | Konusu | Oyuncuları | tv8

Kırmızı Oda Dizi | Konusu | Oyuncuları | tv8

Kırmızı Oda Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 4 Eylül 2020’de TV8 ekranlarına yayınlanacak yeni yerli dizilerden biridir. OGM Pictures tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Cem Karcı üstlenirken senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hikayelerinden esinlenildi. Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Hande Doğandemir, Salih Bademci, Evrim Alasya gibi isimler de dizide yer alacak. TV 8’in bu sezon ön plana çıkan yapımlarından olması beklenen dizi, Cuma günleri yayınlanacak.

Kırmızı Oda konusu

Dizinin konusu, Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Kırmızı Oda dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer almaktadır.

Binnur Kaya – Doktor Hanım
Tülin Özen – Doktor Piraye
Burak Sevinç – Doktor Deniz
Meriç Aral – Doktor Ayşe
Halit Özgür Sarı
Ecem Uzun – Stajyer Doktor
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Ne zaman yayınlanacak?

Dizi ilk bölümü ile 4 Eylül 2020’de tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  3

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*