Hekimoğlu Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yeni sezon

Hekimoğlu dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, 2.sezon ne zaman, yeni sezon, yeni bölümler, incelemesi, fragmanı, Netflix filmleri, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

03.09.2020
Hekimoğlu Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yeni sezon

Hekimoğlu dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, 2.sezon ne zaman, yeni sezon, yeni bölümler, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 17 Aralık 2019’da Kanal D‘de yayınlamaya başlayan yerli yapım medikal drama komedi dizisidir. Amerikan dizisi House tarafından uyarlanan dizi, KargaSeven Pictures imzası ile ortaya çıktı. Dizinin ilk 14 bölümünü Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme aldı. Koronavirüs pandemisi nenediyle çekimlerine ara verilen dizi 1 Eylül 2020 itibari ile 15. bölümü ile geri döndü. Yeni sezon senaryosunu ise Neşe Şen kaleme alıyor. Dizinin 15 bölüm itibari ile yöentmenliğini de Semih Bağcı üstlenecek. Dizi IMDB’de 7,1’lik puana sahip oldu. Kanal D’nin salı günü prime time’da başarılı olan yapımı olarak ön plana çıkan dizi yeni sezonu ile başarısını sürdürmesi bekleniyor. Dizinin kadrosunda, Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay ve Belçim Bilgin gibi isimler yer alıyor.

Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor?

Dizi İstanbul’un Tuzla ilçesinde yer alan Okan üniversitesi Hastanesi’nde çekiliyor.

Hekimoğlu konusu

Dizinin konusu, Ateş Hekimoğlu, bir vakıf hastanesinde çalışan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzman ünlü bir doktordur. Departmanında teşhis konulması güç olan hastaları kendi seçtiği kişilerden oluşan ekibiyle birlikte iyileştirir. Doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara değil bilimsel bulgulara inanan, bulmacaları seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastane kurallarını ve yasaları umursamaz kişiliği nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek’ive aynı zamanda yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan’ı zor durumların içerisine sokar. Ekibi oluşturan ve birbirlerinden çok farklı geçmişleri olan Mehmet Ali, Zeynep ve Emre, Hekimoğlu’nun gözüne girebilmek için birbirleriyle yarış içerisindedir.

Hekimoğlu oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay ve Belçim Bilgin gibi isimler yer alıyor.

Timuçin Esen – Ateş Hekimoğlu
Okan Yalabık – Orhan Yavuz
Ebru Özkan – İpek Tekin
Kaan Yıldırım – Mehmet Ali Çağlar
Aytaç Şaşmaz – Emre Acar
Damla Colbay – Zeynep Can
Belçim Bilgin – Selin Kurt
Esra Eron – Alya
Muhammed Dede – Muzo
Güven Kıraç – Vahap Ergün

Yeni bölüm ne zaman?

Dizi her Salı Kanal D ekranlarında saat 20.00’de yayınlanıyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle