Yeni Hayat | Dizi | Konusu | Oyuncuları (Kanal D) - Yorum Güncel

Yeni Hayat | Dizi | Konusu | Oyuncuları (Kanal D)

28.08.2020
Yeni Hayat | Dizi | Konusu | Oyuncuları (Kanal D)

Yeni Hayat dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, Serkan Çay yeni dizi, Yasemin kim, Gökçe kim, Nevin kim, Adem kim, yeni bölüm ne zaman, fragmanı, izle, hangi kanalda, saat kaçta gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Dizi, 3 Eylül 2020’de yayınlanmaya başlayacak olan yeni Türk dizilerinden birisidir. Dram türündeki TV Dizisi Karga Seven Pictures tarafından yaratıldı. Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan’ın yapımcılığını yaptığı dizinin yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru üstlenirken, senaryosunu Elif Usman, Serdar Soydan, ve Deniz Büyükkırlı kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve Nisa Sofya Aksongur gibi isimler yer alıyor. Dizi 3 Eylül Perşembe günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak. ‘Bizi aşk kurtaracak’ sloganı ile afişi yayınlanan dizinin 3 adet de fragmanı yayınlandı.

Yeni Hayat dizi konusu

Dizinin konusu, Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar her şey. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem’in tek yapması gereken, zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar.

Hayat sınavlarla doludur; karakterlerimiz de bu hikâye boyunca birbirlerinden sakladıkları sırlarla, yalanlarla, ihanetle, aşkla ve nefretle sınanacaklar hem kendilerinin hem de en yakınlarının aslında sandıkları kişi olmadığını anlayacak, gerçekte kim olduklarını, hayattan ne istediklerini sorgulayacak, değişecek ve sonunda acı yollarla da olsa, birbirlerini de kendilerini de daha iyi tanıyacaklar, gerçek benliklerini bulacaklardır.

Yeni Hayat oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve Nisa Sofya Aksongur gibi isimler yer alıyor.

Serkan Çayoğlu – Adem Şahin
Melisa Aslı Pamuk – Yasemin Karatan
Tayanç Ayaydın – Timur Karatan
Nilperi Şahinkaya – Nevin Şahin
İpek Filiz Yazıcı – Gökçe Karatan
Nisa Sofya Aksongur – Ece Şahin
Devrim Nas – Özgür Haseki
Aziz Caner İnan – Bekir Tosun
Nebil Sayın – Kunduzi
Ayşe Tunaboylu – Nesibe Toprak
Begüm Akkaya – Fatma Karagöz
Furkan Kalabalık – Fatih Yılmaz
Övül Özbay – Berna Soydan Haseki
Seher Terzi – Melahat

Yeni Hayat yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor?

Dizi 3 Eylül Perşembe günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR