Rastgele Yazı

Menajerimi Ara Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman başlayacak?

Menajerimi Ara Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman başlayacak?

Menajerimi Ara Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, ne zaman başlayacak, Star tv dizileri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, Star Tv’nin yaz döneminde yayınlanmaya hazırladığı yeni dizisidir. Dizinin kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor. Star TV’de yayınlanacak olan dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor. Ay Yapım tarafından üretilen dizinin yayın tarihi ise henüz belli olmadı. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk fragmanda yer alan Tuba Büyüküstün’ün yer alması ise seyircilerde merak uyandırdı. Dizi Call My Agent adlı yabancı diziden uyarlandı.

Menajerimi Ara Konusu

Dizinin yeni tanıtımında seyirci menajerlerin dünyasına adım atan Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) hikayesine tanık oluyor. İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor. Dizinin her bölümünde ünlü bir oyuncu kendi kimliğiyle rol alacak. Oyuncuların ve menajerlerin hayatlarının görünmeyen kısımlarındaki entrikalara, savaşlara, umutlara ve hayal kırıklıklarına tanık olacağımız dizide, seyirciyi bir çok sürpriz bekliyor.

Menajerimi Ara oyuncuları ve karakterleri(cast)

Dizinin kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor.

Barış Falay
Canan Ergüder
Fatih Artman
Ahsen Eroğlu
Deniz Can Aktaş
Ayşenil Şamlıoğlu

Menajerimi Ara ne zaman yayınlanacak?

Dizinin Eylül ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor. Dizi Star Tv tarafından yayınlanacak.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar