Sen Çal Kapımı Dizi | Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

Sen Çal Kapımı Dizi | Konusu | Oyuncuları

Sen Çal Kapımı dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm ne zaman, hangi kanalda, Kerem Bürsin yeni dizisi, Hande Erçel yeni dizisi,Eda kim, Serkan kim, Figen kim, Ceren kim, Melek kim, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

12.07.2020
Sen Çal Kapımı Dizi | Konusu | Oyuncuları

Sen Çal Kapımı dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm ne zaman, hangi kanalda, Kerem Bürsin yeni dizisi, Hande Erçel yeni dizisi,Eda kim, Serkan kim, Figen kim, Ceren kim, Melek kim, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, FOX tv’nin bu yaz için yayınladığı yeni dizilerden biridir. MF yapım tarafından yapılan dizinin yönetmenliğini ise Ender Mıhlar yapıyor. Dizinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı dizi, Çarşamba günleri ekranlara geliyor. Dizinin başrollerinde Kerem bürsin ve Hande Erçel yer alırken, bu isimlere Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak gibi isimler eşlik ediyor.

Sen Çal Kapımı konusu

Hande Erçel’in canlandırdığı karkater, Eda Yıldız, Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlamıştır. Yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat ile karşı karşıya gelir. Kerem Bürsin’in canlandırdığı karakter Serkan Bolat ise, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda Yıldız, nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir. Eda Yıldız, üniversitede bölüm birincisiyken son seneyi yurtdışında okumak üzere burs kazanmıştır, fakat son anda bursu kesilince Eda’nın hayatı altüst olur, üniversiteden atılır, lise mezunu kalır.

Aylar boyunca, bursunu kesen Serkan Bolat’a ulaşmaya çalışır ama görüşemez. Halasının yanında çiçekçilik yapmaya başlar. Bir gün Serkan Bolat’ın konuşma yapacağı yeri öğrenince yüzleşmek için karşısına çıkar. Birbirlerine kelepçeli olarak bir gün geçirmek zorunda kalırlar.

Sen Çal Kapımı oyuncuları ve karakterleri

Hande Erçel – Eda Yıldız
Kerem Bürsin – Serkan Bolat
Bige Önal – Selin Atakan
Ismail Ege Şaşmaz – Kaan Karadağ
Evrim Doğan – Ayfer Yıldız
Anıl İlter – Engin Sezgin
Çağrı Çıtanak – Ferit ŞimŞek
Elcin Afacan – Melek Yücel
Melisa Döngel – Ceren BaŞar
M. Sitare AkbaŞ – Figen YIıdırm
Basak Gümülcinelioğlu – Pırıl Baytekin
Alican Aytekin – Seyfi Çiçek
Sarp Bozkurt – Erdem Sangay
İlkyaz Arslan – Leyla Haktan
Ahmet Somers – Alptekin Bolat
Neslihan Yeldan – Aydan Bolat
Elif Hazal Alkan –
Yusuf Arat – Ahmet

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

  1. Mine Hitit dedi ki:

    Sen Çal Kapımı ekibine…Sevgili Hande,Sevgili Kerem;bu yazdıklarım ;alıştığınız türde kısa bir mesaj değil aksine uzun bir yazı olacak..☺️Belki okurken sıkılacaksınız ..Şunu da hemen belirtmek isterim ki teyzeler kategorisine giriyorum,hatta evde 86 yaşında çok tonton bir anneanne de sıkı hayranınız.Neden derseniz;yıllar öncesi yaşanan gerçek sevgiyi,masumiyeti ve tutkuyu dile getirdiniz.Son yıllarda yaşanan her şeyi üzülerek,şaşırarak izleyen bizler bu hikayede sizleri izlerken vay be dedik…güldük,hüzünlendik,mutlu olduk..siz de ;hikaye gereği olsada(olmasada👍)bunları bizlere yaşatırken gerçektiniz.Uzun yıllar önce yaşanan gerçek sevginin,sadakatin örneklerini verdiniz ve gel geç ilişkilerin ne kadar yoz,ne kadar samimiyetsiz,ne kadar boş olduğunu hissettirdiniz ve topluma bazı değerleri hatırlatıp örnek oldunuz.Çiçek’e,böcek’e,köpek’e❤️(onlar bizim can dostumuz)kısaca tüm canlılar’a yaklaşımınız bir kez daha içimize işledi,tekrar insan olduğumuzu hissettirdiniz.Çünki;içinde yaşadığın ve yaşattığın sevginin açamayacağı hiç bir kapı yok..SEVGİ;insanı ,örneklediğiniz gibi vefalı,vicdanlı kısacası insan gibi insan yapar.Ez cümle; Anne,hala ,baba,dost ,arkadaş,mikser rollerinde ki tüm kıymetli sanatçılarımız’a,senaryo yazarına,yönetmen’e,müzik danışmanların’a,set ekibine,kuaför,makyöz kısacası tüm emekçiler’e selam olsun..Emeklerinize ,yüreğinize sağlık..Sevgili Hande ve Kerem sizi sevgiyle kucaklıyor ve sağlıklar diliyorum..❤️❤️🌺🍀