Elif Özkul kimdir? Haber Global Spikeri - Yorum Güncel

Elif Özkul kimdir? Haber Global Spikeri

19.09.2022
Elif Özkul kimdir? Haber Global Spikeri

Elif Özkul kimdir, hayatı, kariyeri, ekşi, biyografisi, nereli, kaç yaşında, boy, kilo, yaş, Instagram ve Twitter hesabı, eşi, Haber Global Spikeri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

10 Mayıs 1988 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. Annesi ve babası Trabzonludur. Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümü mezunudur. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü de başarıyla tamamlamıştır. Eğitim hayatından sonra diksiyon ve sunuculuk dersleri almıştır. Birçok dizide rol almıştır. ‘Şeytanın Çocukları’ adlı filmde de başarısını göstermiştir. Çeşitli televizyon kanallarında seyirciyle buluşmuştur. Elif Özkul Boğa burcu kadınıdır. Özel hayatında çok ve yeni insan tanımanın yanlış bir davranış olduğunu düşünmektedir.

Kariyeri

Meslek hayatına Haber Türk TV’de spor bülteni sunarak adım atmıştır. Show TV’ de uzun yıllar ‘Cumartesi Sürprizi’ isimli magazin programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Daha sonra yeniden Haber Türk TV’de haber bültenlerini sunmaya devam etmiştir. 2021 yılında ise Haber Global’de hafta sonu sabah haberlerini sunmaya başlamıştır. 2019 yılında ‘Yemin’ dizisinde ‘Kumru’ karakterini, ‘Vuslat’ dizisinde ‘Sevda Şahin’ karakterini; 2017 yılında ‘Payitaht Abdülhamid’ dizisinde ‘Fehime Sultan’ karakterini canlandırmıştır. 2015- 2016 yıllarında ise ‘Kara Sevda ‘adlı yapımda ‘Sema’ olarak karşımızda yer almıştır. Yine 2016 yılında ‘Şeytanın Çocukları: El-Ebyaz ‘isimli filmde’ Çiğdem’ karakterine hayat vermiştir. 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde sunuculuk yapmıştır.

Elif Özkul Nereli

Erzurum

Kaç yaşında

34

Boyu

1.74

Kilosu

52

Evli mi?

Hayır

Elif Özkul Instagram hesabı

@elifozkull

Twitter hesabı

@ozkulelif

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 4]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.