İlke Canpolat kimdir? Haber Global Spikeri - Yorum Güncel

İlke Canpolat kimdir? Haber Global Spikeri

19.09.2022
İlke Canpolat kimdir? Haber Global Spikeri

İlke Canpolat kimdir, hayatı, kariyeri, ekşi, biyografisi, nereli, kaç yaşında, boy, kilo, yaş, Instagram ve Twitter hesabı, eşi, Haber Global Spikeri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Televizyon programı sunucusu ve gazetecidir. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden mezun olmuştur. Başkent Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Avrupa Birliği Uzmanlık Programına katılmıştır. İş hayatına risk danışmanlığı yaparak başlamıştır. Bir çocuk annesidir. Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Kariyeri

2005 yılında CNBC’ de gazeteciliğe adım atmıştır. Uzun bir süre ekonomi muhabirliği görevini üstlenmiştir. İş dünyasından yabancı ve Türk önemli kişilerle yayınlar yapmıştır. ‘Yeşil Ekonomi’ adlı programda başarısını ortaya koymuştur. 2010 yılında ‘Kahve Molası’ adlı günlük ekonomi programı hazırlamıştır ve sunuculuğunu yapmıştır. 2012 yılında 360 TV’de editörlük görevini üstlenmiştir. Bloomberg ekranlarındaki ‘Enerji Rehberi’ isimli programı sunmuştur. TRT Türk’te ‘Küresel Bakış’ adlı haber programının koordinatörlüğünü yapmıştır. İş dünyasında medya eğitimleri vermiştir. 2020 yılından itibaren gıda firmalarının durumunun konuşulduğu ‘Tarım Raporu’ programının sunuculuğunu yapmaktadır.

İlke Canpolat Nereli

İstanbul

Kaç yaşında

38

Boyu

1.72

Kilosu

57

Evli mi?

Evet

İlke Canpolat Instagram hesabı: –

Twitter hesabı: –

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.