Erşan Kuneri Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri - Yorum Güncel

Erşan Kuneri Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

15.05.2022
Erşan Kuneri Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Erşan Kuneri yorumları, dizi yorumu, dizisi yorumlar, ekşi, imdb, Netflix, Cem Yılmaz, 2.sezon, ne zaman, bölüm isimleri, izle, gerçek mi, filmleri, dizipal gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Ne zaman, ne zaman he ne zamaan? derken derken bir Cem Yılmaz eseri Erşan Kuneri Netflix platformunda yerini aldı. Yayınlanacağı hafta etkilerini hissettiğimiz, film afişleri ile dikkat çeken, hemen gelse de izlesek dediğimiz dizi etkilerini epeyce sürdüreceğe benziyor. Yayınlandığı ilk saatlerden itibaren herkesin bir bölüm izleyip kapatırım derken tüm bölümlerini izlediği dizi sosyal medyada da çokça konuşuldu. Açık ara farkla en iyi Cem Yılmaz eseri, kara mizahın en güzel hali dedikleri dizi hakkında neler söylendi dersiniz?

Hadi gelin, Erşan Kuneri yorumları ve ekşi sözlükte neler söylenmiş birlikte göz atalım.

Erşan Kuneri Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix’te mi olacak?

Erşan Kuneri Yorumları

Erşan Kuneri Ekşi Sözlük Yorumları

birinci bölümden itibaren mevcut tüm eril klişelere (bkz: kadın) figürünü koyması bence yakın dizi-sinema tarihinde ilktir.*
kuru murat ve (bkz: kooperatif kemal)’deki kadın karakterler eril düzenin tersi nasıl olurdu tarzı bir okumadır. ben o açıdan çarpıcı buldum.

 • blurred lines

netflix dizisi.
başka ülkede phoebe waller-bridge’in daha kara mizahlı dizisi fleabag emmy ödüllerine damga vurur; bizim memlekette “cem yılmaz bitmiş!”… biz senden razıyız abi eline sağlık.

 • zulf

sürekli gülümseyle izlediğimi farkettim. 5. bölümdeyim. gayet başarılı. tebrik ediyorum, beğenmeyen recep ivedik izlesin 🙂

 • cok acaip nick

ilk bölümü izledim bütün espriler ve konu tamamen bel altı dönüyor o nedenle izleyeceğiniz kişilere dikkat edin. ama güzel mi güzel, komik mi komik. ben beğendim

 • tangerines

tek kelime ile bayıldım. oyunculuk, dekorlar,müzikler hepsi çok iyi.espriler ise çok ince ve zekice yazılmış. çağlar çorumlu bütün bölümlerde mükemmel bir oyuncu olduğunu göstermiş ona ayrıca tebrikler. cem yılmaz bitmiş diyenlere çok güzel bir cevap olmuş. cem yılmaz bitmez çünkü çok zeki ve yaratıcı. keyifle izledim teşekkürler tüm ekibe.

 • sumera09

hiç izlemeden, sadece buradaki yorumların “türüne” bakarak olmamışlık, yarım kalmışlık hissettiren, izledikten sonra da bu hissin isabetli olduğunu gösteren dizi.
buradaki yorumların çoğu beğenmek ya da beğenmemek üzerine. cem yılmaz’ın türk komedi dünyasının amiral gemisi olduğu düşünülürse, bu dizi hakkında yazılan ilk 100 entryden sonra kalan entrylerin beğendim-beğenmedim türünde değil de, dizide geçen bir diyaloğun ya da repliğin baz alındığı entryler olması gerekirdi.

 • leshmania

ben beğendim.
ilk iki bölüm ehh olsa da sonradan koparmayı başardı.
önyargılı izlemeyin.

 • motorcu cocuk

mükemmel bir cem yılmaz yapımı netflix dizisi.
şimdiden espri letaratüremize girecek bir çok an yakaladım bile. fakırhane, can yoldaş sabunları :)))
oyunculuklarda çok iyi, ara sıra kopma gibi belirtiler yaşıyorsun fakat hemen toparlama enerjisini her zaman hissettiriyor.

 • dizyem

diziyi çok beğendik, ince espriler, topluma göndermeler hiç rahatsız etmeden yapılmış. güldük ama her dakika kahkaha atmadık tabi bunu bekleyenler izlememeli.

 • dalgadalga

ena değil, çerezlik falan diye düşünüyordum ilk bölümü izledikten sonra. ebenin avı bölümüyle tam bir çöp olduğu kanısında vardım. açın herhangi bir recep ivedik filmi izleyin vaktiniz daha dolu geçer.
veya kaliteli bir komedi izleyeyim, güleyim, eğleneyim, müthiş espirilere, güzel oyunculuklara maruz kalayım diyorsanız, elinizin altında netflix de var, açın kardeş payı‘nı izleyin daha önce izlemediyseniz. abzürt komedi abzürt komedi diye zırlayanlar özellikle açıp öğrensin, ders alsın.
vakit önemli.
basit, sığ işlerle üzerimizden servet kazanılmasından nefret ediyorum bu ülkede.
bu arada cem yılmaz maaşlıları iyi iş çıkartıyor. bu çöpe ba yıl dım yazanlar var ya la. yazık yazık.

 • atom heart

bence erşan kuneri’nin en büyük eksikliği yönetmensizlik. (çünkü 50 yaşında adamdan bu saatten sonra çığır açıcı bir mizah beklemiyorum, orasını kabul ettim zaten.) mesela bir ömer faruk sorak olsaydı bu işin başında, daha iyi olmaz mıydı diye sormadan edemiyor insan.

 • el bombai
Bu içeriği oyla!
[Total: 2 Average: 1]
YORUMLAR

 1. Hüseyin dedi ki:

  Erşan Kuneri’yi seyrettim: Eski bir Cmylmz hayranı olarak büyük bir hüsrana uğradım. 8 bölümü zor tamamladım. Belden aşağı şakalar filan tamam da bu bir rezillik olmuş. “Ebenin Avı” Recep İvedik seviyesinde olmuş. Bu kadar güzel bir kadroya yazık edilmiş. Cem Yılmaz’ı başından beri takip ettik, beğendik ve takdir ettik. Beğenmediğimizde de söylemek bir izleyici olarak hakkımız olsa gerek. Beğenenlere hayırlı olsun, ama beğenmeyenleri de gömmeselerdi keşke.