Erzurumlu Mümessil Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Erzurumlu Mümessil Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

06.05.2022
Erzurumlu Mümessil Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Erzurumlu Mümessil filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, imdb, 2022, nerede çekildi, fragman, bilet, kaç dk, sinemalar, başrolü, yönetmeni, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

“Mümessil” olarak çalıştığı dönemde başından geçenleri Erzurum şivesiyle anlattığı sosyal medya paylaşımları ile tanınan Burak Bozdağ’ın yapımcı koltuğuna oturduğu 2022 yapımı filmdir. Bozdağ kardeşlerin “Boz Yapım imzası ile hazırlanan sinema filmini ünlü yönetmen Servet Aksoy çekecek. Filmin senaryosu Çağatay Dörtyıldız tarafından Burak Bozdağ’ın başına gelen komik olaylardan uyarlanarak kaleme alınmıştır.

Çekimleri Erzurum’da gerçekleştirilen filmin en önemli özelliği ise oyuncu kadrosunun Erzurum’da yaşayan insanlardan ve çoğunluğu Erzurumlu olan oyunculardan oluşması. Şehrin tarihi ve kültürel zenginliklerini izleyeceğimiz şiveli komedi filmi 6 Mayıs’ta Türkiye’de izleyicisi ile buluşacak.

Erzurumlu Mümessil Filmi Konusu

Film ilaç mümessili olan Burak’ın başarılı olmak için uğraşırken başına gelen farklı olayları konu ediyor. Bir arkadaşının tavsiye etmesi üzerine işe başvuru yapan Burak, olumlu sonuç aldıktan sonra eğitim sürecine başlar. Bu süreçte disiplinli ve takıntılı şube müdürü Enver ile tanışır. Eğitimini bitirmesinin ardından iki kişiyle birlikte mümessil olarak seçilerek mesleğini yapmaya başlar. Burak ile birlikte mümessil olarak seçilenlerden biri de ona aşık olan Nazike’dir. Mesleğinde başarılı olabilmek ve ilaç kotasını doldurabilmek için zamanla yarışan Burak, bu sırada kendisini hiç beklenmedik olayların içinde bulur.

Erzurumlu Mümessil Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda komik hikayeleri ile başrolde Burak Bozdağ yer alıyor. Ayrıca Dila Danışman, Burcu Binici, Ayhan Taş, Hacı Ali Konuk, Metin Yıldız, Meral Konrat, Ferdi Kurtuldu, Orçun Kaptan, Emine Söyler, Fatih Doğan, Emre Yılmaz, Recep Cinisli ve Selahattin Taşdöğen gibi usta oyuncular da filmde yer alıyor.

Karakterleri

Burak Bozdağ – Burak

Burcu Binici – Nazike

Dila Danışman – Ayça

Emre Yılmaz – Tüpcü

Ayhan Taş – Enver

Recep Cinisli – Savcı Şahin

Hacı Ali Konuk – Güvenlik

Orçun Kaptan – Kuyumcu Şeref

Fatih Doğan – Mümessil Orhan

Metin Yıldız – Kenan

Ferdi Kurtuldu – Doktor Hakan

Selahattin Tasdöğen – Burak’ın Babası

Emine Söyler – Gülşah

Film Fragmanı

Erzurumlu Mümessil Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Erzurumlu bir ilaç mümessilinin komik hikayesinin anlatıldığı film 6 Mayıs 2022’de vizyona girecek.

Erzurumlu Mümessil Film Yorumları

Beklentim düşüktü 10 dakikalık hikayenin nasıl filmi olur diye mevzu cok daha genelmiş ve güzel doldurulmuş komik hikayelerle.

Nurullah B.

Bu film sadece Erzurum’un değil hepimizin küfür olmayan aile ile izlenebilecek bir filme benziyor uzun zamandır küfürsüz bir komedi çıkmamıştı emeğinize sağlık ilk firsatta izleyeceğim.

kemal

Erzurumlu ve Erzurum’da yaşayan biri olarak film çıktığı gün bütün aile, eş, dost akraba alip götüreceğim. Film buram buram Erzurum kokuyor. Teşekkürler her şey için başarılarının devamını diliyoruz…

Kadir Doğan

Fragmanı çok kötüydü. İnşallah filmde öyle değildir. Yoksa anlattığım o güzel hikayeler yalan olur.

Yavuz başkurt

Gerçekten oyuncu kadrosu çok güzel anlattıgınız hikayelerin filmde olması gerçekten çok güzel olmuş sizi takip edenlerin gönlünde taht kuracak bir film olmuş hayırlı olsun.

engincan kesik

Bu içeriklerimizi de sevebilirsiniz;

Tam Kafadan Karavana Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.