Palpito Dizisi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Palpito Dizisi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

02.05.2022
Palpito Dizisi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Palpito Dizisi Yorum, ekşi, imdb, 2.sezon, dizi yorumları, dizisi yorum, yorumu, Netflix, inceleme gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix’in 2022 Nisan takvimi içinde yer alan gerilim türündeki dizi, Mayıs ayı gelmiş olmasına rağmen hala top 10 listesindeki yerini koruyor. 14 bölümden oluşan dizi izleyenlerini içine çeken bir Netflix içeriği gibi görünüyor. Gelin birlikte dizi hakkında yapılan yorumlara şöyle hızla bir göz atalım.

Palpito Dizi Konusu

Dizinin konusu, Karısını öldüren organ kaçakçılığı örgütünden intikam almaya kararlı bir adam, onun kalbini taşıyan bir kadınla yakınlaşır. Simón ile Valeria, romantik bir gecenin ardından arabayla kaza yaparlar ve Valeria kaçırılır. Camila düğün gününde kalp krizi geçirir. Simón, Valeria’nın yeriyle ilgili isimsiz bir telefon alır. Camila, donörü hakkında sorular sormaya başlar. Zacarías, Cárdenas’ın kampanyasını başlatır. Camila ve Simón tesadüfen karşılaşırlar ve aralarında kıvılcımlar uçuşur. Camila’nın kâbusları, donörünü bulma isteğini kamçılar. Simón kendi soruşturmasını yürütür.

Pálpito Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Palpito Dizisi Yorum

Palpito Dizisi Ekşi Yorumları

jenerik şarkısının sözlerinin hiç bir yerde olmadığı dizi

  • neuerezgi

çerezlik netflix dizisi. çalışırken iş arasında 14 bölümünü iki günde bitirdim.
cast, senaryo, kurgu hepsi 5/10. organ mafyasının acımasızlığını iyi özetlemişler. başroldeki kadın çok güzel. “iyi ve yeni bir dizi izleyeyim” beklentiniz yok ise arada izlemeye gideri var, akıcı.

  • saintly

senaryo, hikaye örgüsü ve oyunculuğun vasatın üzerinde olmadığı, organ kaçakçılığı konulu suç ve gerilim dizisi. beklentiyi yüksek tutmadan boş vakit değerlendirmek için izlenir. tabii bir de kolombiyalı güzel ana lucia dominguez için..

  • jimmu tenno

akıcı bir dizi. ben sevdim.

  • yumuklusucurta07

bu kötü, tahmin edilebilir, oyunculuk performansı yerlerde, sıkıcı ve zaman zaman ben ne yapıyorum ya dedirten diziyi izlemekte ki ısrarım başladığım şeylere olan müthiş sadakatimin en net göstergesidir.

  • michelangeloooo

dün bir çırpıda izledim. her ne kadar öngörülebilir olsa da, özgün bir hikayesi vardı. iyi geldi.

  • 4propanol
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR