Euphoria 2.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Euphoria 2.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

16.01.2022
Euphoria 2.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Euphoria 2.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Euphoria 2.sezon 3.bölüm hakkında

16 Haziran 2019’da ilk sezonu ile ABD’de yayın yapan özel kanallardan biri olan HBO’da yayınlanmaya başladı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin 2.sezonu ise 9 Ocak 2022’de yayınlanmaya başladı. 2.sezonu da 8 bölümden oluşan dizi haftada 1 bölüm olarak yayınlanacak.

Dizinin tasarımcısı olan Sam Levinson aynı zaman da dizinin 5 bölümünde yönetmenlik de yaptı. Dizinin senaryosunu da kaleme alan Levinson’a Ron Leshem ve Daphna Levin eşlik etti.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zendaya, Maude Apatow, Angus Cloud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi ve Barbie Ferreira gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb‘de 94 bini aşkın oy aldı ve 8,4‘lük puana sahip oldu.

Dizinin 2.sezon ilk 2 bölümü izleyen diziseverler Euphoria 2.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Dizinin 2.sezon 3.bölümü 23 Ocak 2022’de yayınlanacak.

Gelin dizi ile ilgili kısa bilgilere bir göz atalım.

Euphoria konusu

Dizinin konusu, Dizi Amerikan liselerindeki gençlerin dramını başarıyla masaya yatırıyor. Rue, rehabilitasyon merkezinden eve döne. Bir partide şehre yeni gelen Jules ile tanışır. Yeni ayrılan Nate ve Maddy ise birbirini kıskandırmaya çalışır. Geçmişi geride bırakmaya çalışan Rue, okulun ilk gününde yeni arkadaşı Jules için heyecanlanır. Bu sırada Nate ve Maddy ise yeniden bir araya gelmeye çalışacaktır. Jules internetten biri ile tanışır ve bu konuda Rue’dan yardım ister.

Euphoria oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Zendaya, Maude Apatow, Angus Cloud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi ve Barbie Ferreira gibi isimler yer alıyor.

Zendaya – Rue Bennett
Maude Apatow – Lexi Howard
Angus Cloud – Fezco
Eric Dane – Cal Jacobs
Alexa Demie – Maddy Perez
JJacob Elordi – Nate Jacobs
Barbie Ferreira – Kat Hernandez
Nika King – Leslie Bennett
Storm Reid – Gia Bennett
Hunter Schafer – Jules Vaughn
Algee Smith – Chris McKay
John Ales David
Javon ‘Wanna’ Walton – Ashtray
Alanna Ubach – Suze

Euphoria 2.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon 3.bölümü 23 Ocak 2022’de ABD’de HBO tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR