Rastgele Yazı

Eurovision : Fire Saga’nın hikayesi Film | Konusu | Oyuncuları

Eurovision : Fire Saga’nın hikayesi Film | Konusu | Oyuncuları

Eurovision : Fire Saga’nın hikayesi film, (Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga) konusu, oyuncuları, karakterleri, Lars kim, Sigrit kim, Volcano Man şarkısı, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, Netflix filmleri, ne zaman yayınlanıyor, izle, fragmanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Avrupa’nın en prestijli şarkı yarışması olan Eurovision’un da katkıları ile çekilen Netflix filmidir. Başrollerinde Rachel McAdams, Will Ferrell, Demi Lovato, Dan Stevens ve Pierce Brosnan yer alıyor. David Dobkin’in yönetmenliğini üstlendiği filmin yapımcıları arasında başrol oyuncusu Will Ferrell’da bulunuyor. Netflix filmi olarak yayınlanacak olan film 26 Haziran 2020’de tarihinde seyirci ile buluşacak. 123 dakika süresi olan film, romantik komedi kategorisinde yer alıyor. Film Maıs 2020’de yayınlanması planlanmıştı ancak, Koronavirüs pandemisi nedeniyle Haziran ayına ertelendi. Avrupa Yayın Birliği’nin desteği ile çekilen film, bu yazın en dikkat çekici Netflix yapımlarından biri olarak gösteriliyor. Filmin orjinal adı ‘Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga’

Eurovision : Fire Saga’nın hikayesi konusu

Kasabalı iki şarkıcı küresel müzik yarışmasında pop starlık hayallerinin peşine düşer, ama büyük riskler, entrikacı rakipler ve sahnedeki aksaklıklar bağlarını test eder. Azimli ikili Lars ve Sigrit’i canlandıran Will Ferrell ve Rachel McAdams’a Dan Stevens ve Pierce Brosnan eşlik ediyor. Komedi türündeki Eurovision, 1956 yılında düzenlenmeye başlayan dünyanın en uzun soluklu şarkı yarışması Eurovision’u konu ediyor. Filmde, dünyanın en büyük şarkı yarışmasına katılma şansı yakalayan kasabalı iki şarkıcıya odaklanılıyor.

Eurovision : Fire Saga'nın hikayesi film, (Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga) konusu, oyuncuları, karakterleri, Lars kim, Sigrit kim, Volcano Man şarkısı, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, Netflix filmleri, ne zaman yayınlanıyor, izle, fragmanı gibi aramalarınıza yorum güncel'den yanıt bulabilirsiniz.

Eurovision : Fire Saga’nın hikayesi Oyuncuları ve karakterleri

Başrollerinde Rachel McAdams, Will Ferrell, Demi Lovato, Dan Stevens ve Pierce Brosnan yer alıyor.

Rachel McAdams – Sigrit Ericksdottir
Will Ferrell – Lars Erickssong
Natasia Demetriou – Nina
Dan Stevens – Alexander Lemtov
Pierce Brosnan – Erick Erickssong
Jamie Demetriou – Kevin Swain
Ólafur Darri Ólafsson – Neils Brongus
Demi Lovato – Katiana
Jóhannes Haukur Jóhannesson – Johans
Tómas Lemarquis – Jiles
Melissanthi Mahut – Mita Xenakis
Nína Dögg Filippusdóttir
Björn Hlynur Haraldsson
Bobby Lockwood – Jeff
Graham Norton

Eurovision : Fire Saga’nın hikayesi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*