Rastgele Yazı

Hustlers filmi | Konusu | Oyuncuları (Netflix)

Hustlers filmi | Konusu | Oyuncuları (Netflix)

Hustlers filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, Jennifer Lopes yeni filmi, Netflix filmleri, yorumları, incelemesi, değerlendirmesi, ne zaman, izle, fragmanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Film hakkında

Film, Striptiz kulübü dansçısı Samantha Barbash’ın hayatından ilham alınarak yaratıldı. Amerika’da 13 Eylül 2019 yılında vizyona girdi. Başrollerinde ünlü pop yıldızı Jennifer Lopez’in yer aldığı filmde, ayrıca Lili Reinhart, Cardi B gibi önemli isimler de yer alıyor. İMDb’de 6,3 puana sahip olan film, 1 saat 50 dakikalık bir süreye sahip. Komedi, Suç ve Dram türünde yer alan film, 1 Temmuz’dan itibaren Netflix‘te yayında olacak. Film, Jennifer Lopez’in striptiz performansı nedeniyle Oscar adayı olarak şimdiden gösterilmeye başlandı. Ancak aynı zamanda hayatında ilham alınan Samantha Barbash film yapımcılarında hayat hikayesini çaldıkları gerekçesi ile telif hakkı talep etti.

Hustlers Konusu

Zor durumdaki bir striptizci ve sokakların kurdu akıl hocası, 2008 küresel ekonomik krizi sırasında Wall Street’te çalışan müşterilerinden faydalanmak için birlik olur. striptiz kulübü çalışanların giriştiği bir dolandırıcılık planını işliyor. Ramona, Destiny ve Diamond bir gün Wall Street’te çalışan müşterilerini soyma kararı alır. Bunun bir çeşit anahtara sahip olarak banka soymak olduğunu düşünür ve harekete geçmeye başlarlar. Planları karşılığını verir ve azimli kadınlar lüks hayatı yaşamaya başlayarak savurganlık dalgasına sürüklenirler. Ancak açgözlülük içten içe onları ele geçirmeye başladığında, dostluklar tehdit altına girer ve kanun güçlerinin tehdidi giderek yakınlaşmaya başlarJennifer Lopez, gerçek bir öyküden uyarlanan bu suç dramasında oynadığı yan rolle birçok Critics Circle ödülü kazandı.

Hustlers oyuncuları ve karakterleri

Constance Wu – Destiny
Jennifer Lopez – Ramona
Julia Stiles – Elizabeth
Mette Towley – Justice
Wai Ching Ho – Destiny’s Grandmother
Emma Batiz-12 – Year-Old Juliet
Jay Oakerson – DJ
Trace Lysette – Tracey
Marcy Richardson – Star
Keke Palmer – Mercedes
Mercedes Ruehl – Mother
Lili Reinhart – Annabelle
G-Eazy – Johnny (as Gerald Earl Gillum)
Cardi B – Diamond

Hustlers Film fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*